Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember vagyok én, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember vagyok én, ha ezeket gondolom?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, egy kényes kérdésről lenne szó és ha minden válasz rendkívül elítélő lenne, akkor sem fogok a nem létező kardomba dőlni.

A lényeg egy (számomra mindenképpen) érdekes kontraszt kérdése lenne.

Én magam sosem voltam az a típus, akiért megőrülnek a nők. Önmagában ez még hagyján, de még csak egy közepes szintet sem sikerült elérnem a lányoknál, az eredménylistám elég szegényes és már évek óta zérón vagyok ezen a téren.

A rokonaim, ismerőseim körében nagyon pozitív a megítélésem, jó és értékes embernek tartanak. Nem is értik, hogy miért nincsen senkim, mindenki szerint megérdemelném, hogy legyen. A véleményük szerint éna komoly kapcsolatok embere vagyok.

Mivel régóta nincs senkim, ezért szex sincs az életemben már régóta.Sosem volt egyéjszakásom, sem szeretői kapcsolatom, nem is lennék képes felszedni egy lányt erre, sőt, per pillanat azt hiszem, semmilyen kapcsolatra sem. Mivel úgy érzem, nincs vesztenivalóm, ezért arra gondoltam, hogy a közeljövőben inkább prostituáltakhoz szeretnék járni. Igényes, lakásos, kulturált nőkhöz természetesen. Amikor itt a fórumon egy helyen kifejtettem az elképzelésemet, akkor kb. egy gyerekgyilkosnak kijáró módon viszonyultak hozzám, amolyan söpredékként kezeltek.Bár hasonlóra számítottam, de ez az utálat mégis meglepett.Tudomásul vettem, de elgondolkodtatott. Most mégis, milyen embernek számít az, aki olyan gondolkodású, mint én most?



2012. dec. 19. 22:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

De miért nem szerzel barátnőt/ szexpartnert?

Csak ezért néznek le, hogy miért nem ezzel próbálkozol...

2012. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Amikor nekem sem volt masfel evig senkim, bizony en is elmentem prostikhoz... Nem vagyok buszke ra, nem is volt annyira jo, de akkor ugy ereztem, hogy ez kell nekem. Azota volt egy kapcsolatom, mely veget ert, azota egy nore sem birok ranezni...

Kerdesedre valaszolva, olyan vagy, aki tul jo ahhoz, hogy olyan ribancok jussanak neki, akik manapsag maszkalnak. Vagy turelmes leszel, vagy maradnak az oromlanyok.

2012. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Első, 80 %-os válaszoló. Nem rendelkezem ezzel a képességgel. Az akkori hozzászólók egyike (aki azért toleráns volt velem) kért tőlem képet. Küldtem neki, azt írta, hogy nem vagyok ronda, viszont a kisugárzásomban nincs semmi, ami megvadítaná a nőket.
2012. dec. 19. 22:58
 4/23 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok mint te. Nekem sincs már barátnőm 2 hónapja dobott a csajom a volt párja miatt, nagyon megbántott. Előtte évekig nem volt senkim a szüzességem is csak egy egy éjszakás kalandon tudtam elveszteni kb úgy hogy a felére sem emlékszem. Én rokonaim, barátaim sem értik miért nincs normális kapcsolatom hosszabb távú. 22 éves vagyok, nagyon ritkán vittem haza lányokat, szüleim sem értik miért nincs senkim. Én is így vagyok vele és én sem értem magamat hogy ez miért van így. Sokat tapasztaltam hogy a lányok olyanokra buknak akik bunkók, lekezelőek meg szeretik ha megalázzák őket, csak nézzenek ki jól. Volt barátnőm is inkább ahhoz az exéhez ment vissza aki régebben sokszor elverte, összetörte a telefonját a laptopját, megalázta egy nyilvános helyen. De hát hiába a gondolkodásukat nem lehet megérteni :(
2012. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Második válaszoló! Nekem öt éve nincs barátnőm. Lassan már azt is elfelejtem, milyen egy meztelen női test. Ezért gondoltam rá. És persze azért is, mert legalább nem kellene kiállnom a "gyilkos" pillantásokat, lekezelő stílust, a teszteket...

Nem félek a dologtól, egyszerűen tudomásul venném, hogy egy korrekt, ápolt nővel lennék együtt egy óra erejéig. Tiszteletben tartom, hogy neki ez munka, ugyanakkor kölcsönös tiszteletet várnék el/adnék neki.

Azért sem értettem a reakciókat, mert szingliként ezzel nem bántanék senkit; a nők valamiért mégis gyűlölik az ilyesmit. Pedig pont ők azok, akiknek nem kellek férfiként tinédzserkorom óta.

2012. dec. 19. 23:05
 6/23 anonim ***** válasza:

szerintem ebben nincs semmi meredek, nagyon sok pasi jár prostihoz

bár férfiprosti is több lenne... mert vannak olyan igényű lányok akiknek nincs kedvük lefutni a szokásos köröket, hogy a pasi megveszi őket pár pohár piával, meg ismerkedni egy csomót

van aki nem akar kapcsolatot, nem akar ismerkedni, nem kíváncsi rá bunkó-e a másik csak a lényeg hogy tetszen, jó szerszáma legyen és jól dugjon.

és hát alapból nem nagyon van pasi aki ilyen, mert akárhányszor csináltam volna ezt mindegyik bejátszotta azt az ótvar ismerkedjünk-dumát, meg hogy komolyat akar, meg elhagyná értem a nőjét

és KIIIT ÉRDEKEL?

én csak egy jót akartam volna kefélni ennyi...de így :/

2012. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
79 %, én most nyáron, úgy tűnt, hogy összehozok egy egyéjszakás kalandot. De végül maradt "úgy tűnt" szinten. Pedig még ittas is volt a lány, smároltunk is, de végül visszakozott. Ez végképp lesújtott, mert ha még egy részeg lány is visszautasít, akkor már tényleg nincs remény.
2012. dec. 19. 23:09
 8/23 anonim ***** válasza:
Szeretnélek lebeszélni erről a lépésedről amire készülsz..
2012. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Sztem azért állnak így hozzá, mert ez egy megalkuvó, meghunyászkodó álláspont... és azért (jó, persze, női szemmel másképp látom), sztem lelkiekben a legalja megy prostikhoz. Mondjuk az én szememben az egyéjszakás sem sokkal jobb, de ennyi (de elítélni nem ítélem el, mert ki vagyok én ahhoz, max. megvan róla a véleményem).

Nem szabad feladni. Lehet, hogy te nem találsz úgy, olyan könnyen csajt, mint a szomszéd helyi menő csávó, de ha találsz majd, akkor az valószínűleg tényleg igazán fog szeretni. És nem kell hinni a rémtörténeteknek, nem minden csaj az egós, bunkó, lekezelő barmokért van oda, ezt csak azok a pasik terjesztik, akiknek rossz tapasztalataik voltak, és ahelyett, hogy egy picit magukba néznének és nyitottabb szemmel néznék a lányokat a környezetükben (mert vhogy a szürke egereket, nem tip-top csinibabákat kevésbé nézik ki maguknak), és nem adnák fel egyből. Biztos vagyok benne, hogy találsz magadnak vkit.

2012. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

70 %, ez furcsa, szinte minden lányt, nőt arról hallok panaszkodni, hogy mi csak a szexre megyünk.Komolyan meglepődtem ezen. :)

Én egyébként nem lennék ilyen, ha már tizenéves korom óta folyamatosan lenne valakim és egy-két alkalmi is összejött volna.

2012. dec. 19. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!