Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már több mint két éve járok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint két éve járok a barátommal, és ő az első úgymond nagyobb szerelmem, és ugyancsak ő nekem az első mindenben. Most is nagyon szeretem, de egyre inkább úgy tűnik, hogy eljött a vége, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elején nagyon sokat hazudott nekem, de én nem bírtam vele szakítani, mert már akkor is nagyon szerettem.. és csak 7 hónap után kezdett el szeretni, de mire ezeket megtudtam , már késő volt.. minden barátom helyett őt választottam, és most teljesen egyedül érzem magam.. nem tudom mit kellene tennem, úgy érzem rengeteg időt elpocsékoltam, és nem is fogok tudni talpra állni ..

2013. júl. 1. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha nem szereted hagyjad ott ne huzzad az idődet meg a barátok fontosabbak F
2013. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de pont ez az, h szeretem.. :(
2013. júl. 1. 15:53
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el újra keresni a régi barátokat, vagy járj társaságba újakat megismerni. Ha szereted és fontos neked ez a fiú vigyetek új színt a kapcsolatotokba, de ha úgy érzed már nincs közös jövőtök, csendben váljatok el. Kitartás!
2013. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szeretem , és fontos nekem. De úgy érzem neki nálam minden fontosabb, de ennek ellenére ő azt állítja nincs így. Szeretnék vele maradni, de tudom , nincs értelme. Csak nagyon félek, hogy mi lesz ha mással látom.. stb stb.. :(

Minden értelmes választ nagyon köszönök!

2013. júl. 1. 15:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy bármit tesz vele maradsz, akkor is, ha egyre kevesebbet foglalkozik veled. Tehát nincs a tetteinek következménye, te ugyanúgy vele vagy, ugyanúgy szereted. Próbálj meg erről beszélni vele, adj neki valamennyi időt a változásra, de ha így sem megy, akkor szakíts vele. Nem élheted le úgy az életed, hogy azt érzed örökösen, hogy hiányzik valami!
2013. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is pontosan így érzem, csak talán magamnak sem mertem bevallani.Eddig. Csak borzasztó rossz ezzel az érzéssel együtt élni.. A szüleim nem tudnak normális tanácsot adni, a barátaim meg nem tudják teljesen átérezni, hogy mennyire is rosszul érint a dolog
2013. júl. 1. 16:08
 7/16 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, és ha minden ugyanígy marad, add ki az útját. Ezzel teszel a legjobbat magadnak. Egyébként nem sok jóra utal, ha úgy érzed elpocsékolt idő volt... szóval cselekedned kell!
2013. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is így érzem. Köszönöm a segítséged! Muszáj voltam valaki véleményét megkérdezni ismeretlenül, mert nagyon nehezen ismerem el másoknak, hogy vannak gyengeségeim. Mindenki szemében én vagyok az, akinek nem lehet ártani , és aki mindig erős marad. De ezzel most úgy éreztem, én sem bírok.
2013. júl. 1. 16:19
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem csak pocsékolod az idődet az életben vannak nehézségek és ez teszi az életet egy kihívássá a kapcsolatotoknak nincsen sok jövője a leírtakbol ( szerintem idősebb vagy mint én szóval ha hülyeségnek tartod ne az én véleményemből indulj ki ) F16
2013. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
semmiképp sem szeretném tovább pocsékolni az időmet :) és 18 éves vagyok
2013. júl. 1. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!