Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek olyan tinédzser...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan tinédzser lányok akik szeretik a klasszikus zenét, táncolni és műveltek? Vagy erről inkább mondjak le?

Figyelt kérdés

Én csellózom,társastáncolok és elég sokat olvasok,széles az érdeklődési köröm.Sajnos a korosztályomban nagyon kevés ilyen lánnyal találkoztam.A legtöbben csakis a modern zenéért rajonganak,a diszkótánc az egyetlen amit ismernek,érdeklődési körük az a bulizás/pasizás vonalon rekedt.Untat,hogy majd' mindenki a tömegízlés után megy,és nem is akar más dolgokat megismerni.(pl. "A társastánc a nagyiknak való"..kár,hogy aki ezt mondja még életében nem táncolt ilyet) Az érdekelne,hogy a zene/tánciskolákon kívül léteznek-e ilyen lányok,vagy ezek az utolsó "lelőhelyeik?" Én általában 20-on éves ismerősökkel szoktam ilyenekről beszélgeni.


Mielőtt beszólnátok,elárulom,hogy nem vagyok pattanásos, otthonülős kultúrkocka.Átlag fejem és elég izmos testem van,szoktam én is bulizni és mai zenéket is szeretek.(pl. Avicii)

Szóval léteznek ilyen lányok a 20 alatti korosztályban?

17/F


2013. aug. 31. 21:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Erről inkább mondjál le.... már kerestem én is.
2013. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Léteznek, csak jól elbújtak.
2013. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Mereven javaslom, hogy mondj le róla, és főleg a tinilányok esetében!
2013. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Léteznek, és nagyrészt jóképű, magabiztos és sikeres fiúkkal járnak.
2013. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok részben, de csak részben :)
2013. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen vagyok nagyjából, mint amilyet leírtál viszont már 20 vagyok, szóval sajnálom.
2013. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Mit mondjak, minden zenét imádok, hallgatok klasszikust is ha olyan kedvem van, de éppenséggel Avicii-t is imádom. :D Szeretek bulizni, viszont kb évente ha 2x elmegyek. Imádok táncolni, főleg társastáncot, a kedvencem a Salsa, viszont ugyanúgy imádok táncolni diszkóban is. És hozzá kell tennem sosem tanultam táncolni, de mindig mindenki megkérdezi hol tanultam. :) Sokat olvasok, egyszerűen könyvmániás vagyok, tanulni is tanulok rendesen, gimis vagyok. :)


17/L

2013. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
És ez a kor mettől meddig terjed nálad (a tini kategória)?
2013. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
20 alatt
2013. aug. 31. 21:43
 10/23 anonim ***** válasza:
Vagyis akkor ha 19 éves lennék akkor még jelentkezhetnék nálad, viszont ha 20 akkor már felejtős, pedig ugyanaz az ember vagyok... Utálom ebből az angol számításból kialakult megkülönböztetettséget :/
2013. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!