Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már a leendő férjemet keresem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a leendő férjemet keresem. Korai még? Egyáltalán befolyásolhatom ezt?

Figyelt kérdés
21 vagyok. Nem akarom már kiélni magam, már megtettem, csak szenvedést hozott. Férjet szeretnék, nem 2-3-4 évig valaki barátnője lenni aztán szakítani és kezdeni elölről. Tehetek ezért valamit, vagy csak várjak, hátha szerencsém lesz?
2013. júl. 18. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez még ide-oda változhat, és valószínűleg fog is.
2013. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Himymre keress rá
2013. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hát... azért ne ezzel índíts, mert lehet sikítva fognak elrohanni... vagy inkább ha így gondolod és lesz valakid, ha úgy érzed inkább mondd meg neki, minthogy cselesen magadhoz láncold... egy gyerekkel vagy valamivel... én nem szeretnék feleséget, ezért nekem jobban esne, ha egy idő után megmondanád a szándékaidat... bár azt nem tudnám megmondani, hogy hogy reagálnék. mindenesetre én házasságba nem mennék bele 21 f
2013. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"Nem akarom már kiélni magam, már megtettem, csak szenvedést hozott."


Kérdés, hogy kinek kell egy kiélt nő feleségnek. Nekem biztos nem kellenél...

2013. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Négyes, nem hiszem, hogy ez probléma. Maximum te nem leszel a férjem.
2013. júl. 18. 18:10
 6/16 anonim ***** válasza:

"Kérdés, hogy kinek kell egy kiélt nő feleségnek. Nekem biztos nem kellenél..."


Kurväból lesz a legjobb feleség

2013. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! ki mondta, hogy lesz férjed, az nem szenvedés, tudod mennyit fogsz még Te is változni?

a házasság nem garancia semmire, ezt elhiheted N

2013. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
de ez fura, én pont az ellentéte vagyok... miért szeretnél konkrétan férjet 21 évesen? mi lenne jobb? szeretném megérteni, mert nekem ez nem fér a fejembe... elhiszem, hogy a nők gyerekeket szeretnének, meg családot... de... néha nem értem, hogy miért (azon kívül, hogy ilyen a természetük, bár az csak egy kódféleség)...
2013. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem garancia, meg hogy egy kapcsolatért később is tenni kell. De akkor sem szeretnék párévente szakítani valakivel.
2013. júl. 18. 18:17
 10/16 anonim ***** válasza:
de az jobb lesz, ha inkább egy olyan palival élsz, akit már rég nem is szeretsz, plusz az ő gyerekét neveled, csak mert nincs kedved mindig szakítani???
2013. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!