Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknak miért az ilyen átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak miért az ilyen átlagos csajok kellenek?

Figyelt kérdés

Akikben semmi érdekes sincs... most rákerestem kb 6-7 olyan lány ismerősömnek a képére, akikről tudom, hogy epekednek értük a fiúk, meg pucsítós-csücsörítős-"tükörbenfényképezkedős" képeket tesznek fel magukról. Semmi egyediség nincs bennük. Megnéztem ennek a 6-7 ismerősömnek a képeit és mind ugyanolyanok! Átlagos, unalmas lányok...... Ugyanolyan kiírásokkal, posztokkal, vagy kétmillió lájkkal...

De vannak nagyon egyedi szép lányok is, de ők meg valahogy elvesznek a tömegben...


2013. aug. 31. 23:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
de te nem szoktál általánosítani, igaz?
2013. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

en csak olyan csajjal kezdek akik prototipusok a szememben.kulonlegesek.nekem nem kell a tomegtermek amelyik beall a sorba.

igen is legyen ra buszke h mas mint az atlag!

2013. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mond valamit az hogy belső?
2013. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2013. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Segíthetek?
2013. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

első! igen, lehet, hogy csak én általánosítok, de ahogy olvasgatom a facebook bejegyzéseket, az unalmas szerelmes idézeteket, a 15 éves agyonsminkelt lányokat, amint magukat fényképezgetik...


egyébként pedig tisztelet a kivételnek, és az igaz, hogy pár kép és kiírás alapján nem kéne általánosítani... :)

2013. aug. 31. 23:36
 7/18 anonim ***** válasza:
Mert a 10/7 férfi nem az eszével hanem a farkával gondolkodik.Amelyikre feláll a lompos arra ráhajt a gazdája, nem baj hogy milyen üresfejü a csaj, de lehet vele d.ugni és villogni a haveroknak.
2013. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
általában az egyedi szép lányok felszínesek és beképzeltek, ha oda megy hozzá egy átlag pasi biztos hogy elküldi, és egy idő után már senki nem megy oda hozzá, mert nem akarnak csalódni, és ezek a lányok maradnak egyedül vagy lesznek leszbikusak...
2013. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szeretnél valamit elérni vagy csak mérges vagy? :)
2013. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nincs semmi célom, csak megdöbbentem a több száz lájk láttán a facen, amiket az ilyen tök átlagos, üres lányok kaptak... :D
2013. aug. 31. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!