Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az átlagos férfiak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos férfiak milyen nőknek kellenek?

Figyelt kérdés
Szomorúan tapasztalom az életben és az itt olvasottak alapján is, hogy senkinek. De mi ennek az oka?
2013. ápr. 20. 01:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
Nálad mit takar az átlagos?
2013. ápr. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Egyébként meg ha "átlagos" és úgy érzed így nem tudsz érvényesülni a nők körében, tedd magad különlegessé. Fejleszd magad.
2013. ápr. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Magára lehetőségeihez mérten adó, de kevésbé előnyös külsejű, normális, nyugodt, hétköznapi ember.
2013. ápr. 20. 01:50
 4/68 anonim ***** válasza:
85%
az én világomban érdekes vagyok
2013. ápr. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:

én is erre lennék kíváncsi.

én azt nem tartom jónak, ha valaki azt mondja/gondolja magáról, hogy átlagos..

2013. ápr. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:

A tényleg átlagos, az a családanya típus ideálja. Átlag külső és remek belső tulajdonságok.

Tipikusan az a pali akivel már! jó a szex, génállomány belefér, de nem az a nagyon kapós nők által körberajongott kateg. aki mellett állandóan paranoiázni kéne egy anyukának ,hogy a gyereke apja mikor lép egy friss macával.

A túl jó külsejű férfiak is visszautasíthatók a fentebbi okból ugyanis...

2013. ápr. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:

Átlagos nőknek, de az átlagos nők sem kellenek senkinek, szóval... :D Pontosabban olyannak nem kellenek akivel boldogok is lennének és kölcsönös lenne a szerelem.


21/N

2013. ápr. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
39%
Unalmas, egyéniség nélküli nőknek kellenek.
2013. ápr. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem én sem. Ha annyi átlagos nő és férfi van, hogy nem találnak egymásra? Miért nem fogadják el egymást?
2013. ápr. 20. 01:55
 10/68 A kérdező kommentje:
És a másik, az átlagos miért unalmas? Valaki magyarázza el, könyörgöm, mert ettől a hajam tépem néha.
2013. ápr. 20. 01:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!