Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » GyK függők, most, hogy itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GyK függők, most, hogy itt a szeptember, hogy tértek vissza a normál kerékvágásba?

Figyelt kérdés

A tavalyi évben kialvatlanságom oka legtöbbször az volt, hogy sokáig fent voltam az oldalon, válaszolgattam, leveleztem.

Szomorú, hogy holnap ismét elkezdődik. :(

Volt itt egy kis titkos világom, ahol rengeteg embert ismertem, voltak vissza-visszatérő arcok az életemben.

De most, hogy iskola lesz, és ismét napi minimum 10 óra elmegy az iskolával és tanulással, vissza kell lépnem a valóságba. Már nem lehetek itt a főműsoridőben úgy, hogy másnap ne aludjak el az első tanórákon. Ezért mától többet nem is szeretnék feljönni ide többet este 9 óra után. :'(

És ti hogy szoktok vissza?


2013. szept. 1. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. Én majd alszom a jelentéktelen órákon, és éjjel gyakorikérdésezek, szeretem az itteni embereket :)
2013. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz,de menni fog.

Én nem a válaszolgatásokat sajnálom,hanem azt,hogy kevesebbet tudok azzal az egy személlyel beszélni,akivel mindig is szoktam.:(

2013. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Suli??? Ugyan már, én meló mellett nyomom.


Hnegyed hatkor kelés, este nyolcra haza, aztán éjfélig GyK.

2013. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MrPifta ***** válasza:
és az hogy szeptember van, min változtat? eddig is dolgoztunk minden nap, ezután is fogunk.
2013. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Sehogy >:D Én akkor megyek be tanításra amikor úgy tartja kedvem >:DD Amúgy elég ritkán van, de amíg a vizsgáim sikerülnek úgyse baszogat senki >:DDD
2013. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ősztől kevesebb a meló, szóval több agykapacitásom jut majd a sok f ság olvasására :-)

Kérdező, miért feltételezted, hogy minden gyk függő tanuló? :-D

2013. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#Ronaldo te vagy a szerelmem ♥♥

hát sehogy. ink alszok reggel a vonaton és buszon

2013. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hiányozni fognak az itteni arcok! :'(


Meg mar haladtam fel a toplistan is....

de napi 2-3 orat akk is itt leszek, meg a hetvege...akk 0-24-ben nyomom :D

2013. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne is mondd :( én majd hétvégente pótolom be egész éjszakás gyakorizással :D
2013. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tizenéve nincs suli
2013. szept. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!