Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a bajuk a férfiaknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajuk a férfiaknak a nőkkel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindig ha van valami bajuk vagy ha nem tetszik nekik valami akkor mindig azt mondják: ,, mert h ti nők .... ,, Mintha különbek lennénk mint egy férfi. Mert mi szőkék vagyunk mi mindent túl kell komplikáljunk mert mi nők vagyunk. Mi ez már? Jó hogy minden bajukra rátudják vágni hogy nők.

2013. szept. 2. 14:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Hogy mi a bajunk? Ez a vicc jól prezentálja:

Férfi és nő egy fergeteges szeretkezés után az ágyban egymás mellett fekve.


A nő gondolatai: Csodálatosat szeretkeztünk. Tökéletes férfi. Vajon ő mire gondolhat? Hogy milyen jó voltam? Remélem nem vette észre, hogy felszedtem 2 kilót. Jajj elfintorodott, biztosan észrevette. Már biztosan nem tetszem neki annyira mint régen. Most a homlokát ráncolja, biztosan a kapcsolatunkra gondolhat, hiszen már megkapott, és nem is vagyok elég jó, biztosan nem vagyok neki elég jó, és már rám unt. Istenem, mi lesz így velem, ha elhagy...


A Férfi: Anyám borogass mekkorát dugtunk! (Elgondolkozva fintorog egyet.) Ezt a szomszéd is biztosan hallotta. Jé! Ott a plafonon az a légy. (Összeráncolja a homlokát) Mászkál. Vajon hogy a francba nem esik le?


Hát ez!

Célozgattok, utalgattok, és mindent, de mindent túlkombináltok, az agyonbonyolított, hosszadalmas agyalásaitok közepette. És ekkor még csak egyedül vagytok. Aztán összejöttök barinőkkel kidumálni minket, és mindegyikőtök a másikat erősíti és lovalja bele a hülyeségbe, továbbkombinálva a már eleve túlkombinált hülyeséget, amit olyan apró jelekre alapoztok aminek nálunk nem, hogy jelentősége sincs, de észre sem vesszük magunkon.

Na hát EZÉRT!!!

2013. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, rád férne egy alaposabb dugás...

Nem tudom mire gondolsz, hogy hogy is van, de én egyéneket szidok, és nem egybe a nőket, vagy a feketéket, vagy a zsidókat, vagy akárkiket.

Szerintem a többség azért tesz ilyet, ha tesz, mert szereti magát felsőbbrendűnek érezni, és akkor ugyebár valakit alsóbbrendűvé kell tenni valahogy...

2013. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én utálom a nőket és a férfiakat is.
2013. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 ASOT ***** válasza:

A kombinálás az tényleg sok :)


Egyébként te nő vagy kérdező? Vagy csak egy védelmükre felkelt bátor férfijú aki így kívánja kivívni irántuk a tiszteletet?

2013. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"aki így kívánja kivívni irántuk a tiszteletet?"


Ezt egy szóval is leírhattad volna: "benyalni" :D

2013. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 ASOT ***** válasza:

Jólvan! :)

Szépen akartam :)

2013. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
ASOT nő vagyok
2013. szept. 3. 09:14
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi a bajuk a férfiaknak a nőkkel?azon kivül hogy tönkre tesznek minket semmi. XD
2013. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!