Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek belénk kötnének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belénk kötnének a rendőrök, ha meglátnák, hogy együtt kézenfogva sétálunk a városban?

Figyelt kérdés
Ő nagyon alacsony ráadásul csak 12 én mindjárt 17, de volt már, hogy többen is 15-nek néztek megborotválkozva, viszont szőrösen van, aki kinéz 18-20 évesnek is akár. Van ez a lány, egész szimpi de félek, hogy a rendőrök megállítanak vagy valaki beszólogat, hogy pedo vagyok, csak, mert együtt fogjuk egymás kezét és úgy sétálunk a városban, na meg ő alig 150centi szóval ez is fiatalít rajta, emiatt nem merem megfogni a kezét a lánynak. Szerintetek jogosan félek az előítéletektől? Köszi előre is a válaszokat!
2013. szept. 2. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mit akarsz te egy 12 évestől, 17 éves létedre??? omfg...
2013. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Ivarérett már egyáltalán az a bige?!


Pedomaci meg forog a barlangjában...

2013. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
2013. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

nem hinném h leszólítanának ezért.

A fenti kérdések viszont jogosak.

2013. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

12 éves lány és 17 éves fiú?:O

Én egy 17 éves lány vagyok,de sosem kezdenék nálam fiatalabb fiúval,főleg nem 12 évessel.

2013. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Uhh. Megyek aludni.
2013. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de ő olyan kedves, érdeklődő lány, más lányok meg nagyon bunkók és nem is akarnak ismerkedni, az is tetszik benne, hogy nem olyan, mint a többi lány, szóval nem ilyen bulizós, csúfolódó meg másokat lenéző. Én elég félénk fiú vagyok és gyakran kötnek belém idegen lányok és fiúk is, mert nem is vagyok amúgy valami helyes. Ez a lány meg helyesnek tart végre. Manapság nehéz rendes lányt találni, aki elfogad a külsőm ellenére is. :/
2013. szept. 2. 15:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám hogy a másodunokatesóm.

=)

2013. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező: ő tudod miért ilyen félénk, nem bulizós, és különböző, mint a többiek? Mert csak 12 éves!!!

Ennek semmi köze a személyiségéhez, egész egyszerűen még éretlen kislány.


Egyébként a kézen fogva sétálás a legkevesebb, de egy 17 éves fiúnál sajnos más is felmerül...

2013. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát 12 éves, nem lány, hanem gyerek. Ne várj tőle komolyságot csak azért, mert most még nem olyan, mint a többi...
2013. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!