Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm nélkül nem kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm nélkül nem kívánom a szexet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 évig volt szeretőm, mert a férjemmel ellaposodott a kapcsolatunk, sosem kezdeményezett, alig volt szex. A szeretőzésem hatására fellendült a szexuális életünk, mert folyton kívántam a szexet és így mindig letámadtam a férjemet, aminek ő nagyon örült, de továbbra sem kezdeményezett. Viszont a kapcsolatunknak érezhetően jót tett, hogy van szex. Kb 3 hónapja aztán megszakítottam a szeretőmmel a kapcsolatot, mert rendbe szerettem volna hozni a házasságomat. Azóta fokozatosan egyre kevésbé kívánom a szexet, a libidóm a béka sejhaja alatt van. A szeretőm felvette újra a kapcsolatot velem, és gondolkodóba estem. Folytassam ezt a link életet így, de legalább élénk libidóval-ami a házasságomnak is jót tesz-vagy ne szeretőzzek és elégedjek meg azzal, hogy a szexuális életem egy csőd? :(

2013. szept. 2. 16:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Megköszönöm, ha nem csak az engem pocskondiázó válaszok érkeznek! (Tudom, hibáztam, tudom laza erkölcsök, stb, nem kell felhívnotok a figyelmemet arra, ami evidens.)
2013. szept. 2. 16:07
 2/10 anonim ***** válasza:

válj el

ez a megoldás

2013. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem válhatok el, közös gyerekek miatt. Már rég megtettem volna, ha gyermektelenek vagyunk...
2013. szept. 2. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Szereted a férjed? Van gyerek? Ha egyik se, akkor tényleg legjobb ha elválsz. De ha van gyerek, lehet akkor se tartson össze csak ő.

De ha szereted a férjed, ő a lélek, a szeretőd meg a test, akkor lehet jobb ha megtartod... Ez nehéz. Tudom mit érzel, bar nekem még nincs férjem... :(

2013. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Miért gondolja mindenki, hogy a gyereknek jót tesz egy sz@r házasság? Szerintem ez csak a kifogás a változással szemben érzett félelem miatt. De mindegy. Elvált szülők gyermekeként mondom, hogy inkább látom a szüleimet külön külön boldogan, mint együtt egymást ölve.


Gondolom azt várod, hogy bíztassunk, hogy lépj félre. Vagyis te már rég eldöntötted mit akarsz, itt már csak a megerősítést várod.

2013. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos h jó a gyereknek, ha a szülei boldogtalanok együtt... Láttam már olyat, nem is egyet, ahol a szülők békében váltak el, és gyerek szive szerint, vagy legalábbis sokat lehetett itt is ott is... De erről inkább a családi kapcsolatokban kérdezz...
2013. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Örülj hogy a szeretőd akar téged s van választásod. Szerintem inkább legyél boldog, egy darabig kevéssé erkölcsös, aztán az idő eldönti a dolgot. Vagy szerelmes leszel a szeretődbe vagy szakítotok ismét. Ha nem ölitek egymást a férjeddel akkor szerintem jobb a gyerekeknek teljes családban élniük, mint elválban. Esetleg kérdezted miért nem kezdeményez a férjed soha?
2013. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ötös válaszoló kimondta az igazságot.

nincs értelme tovább fejtegetni. Magaddal kell tisztába jönnöd előbb.

És lehet a válás lenne a tuti, és a szeretőd akkor akár a párod is lehetne. HA neki is van rá igénye. Mert ha neki jó a szerető státusz, lehet van még 3 másik nője, hasonlóan mint te és neki meg az a jó. De akárhogyan vele is meg kéne beszélni, hogy lehetne e közös jövőtök, ha igen akkor meg tudj lépni és válni. Lehet a férjed megtalálja azt akit magától is kíván akit ő teperne le.

2013. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
5-ös, a világ nem csak fekete és fehér. Nem öljük egymást a férjemmel, nagyon szépen élünk. Olyan szépen, mint két testvér... A gyermekeink érzelmi biztonságban élnek. Csak éppen szex nincs. Most például már 5 hete. De összedolgozunk a gyerekekkel való teendőkben, a házimunkában, mindenben...
2013. szept. 17. 15:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj hűséges és a férjednek kellene "szeretőz"-ni.


És akkor letámadna téged!

2013. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!