Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kívánom a férjemet. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a férjemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, süssek lekváros, buktát, mert azt szeretitek. :) De viccen kívül.

A történet: 10 éve egy pár vagyunk, gyerekeink is vannak. A szexuális életünk nagyon ellaposodott, orgazmust tud okozni, jó a technikája, de igen nehezen nedvesedek már tőle, és csókolózni nem akarok vele. 2 éve problémás a szex, azzal kezdődött, hogy ő elutasító volt, csak havi 1-szer szexeltünk. Aztán mindig kezdeményeztem, és szépen feltornásztuk heti egyre az adagot, és ő is kezdeményezőbb lett. De aztán mintha én meguntam volna ezt a "lendítsük fel a szexet" dolgot, egyszer csak észrevettem, hogy már nem várom, hogy hozzám érjen, nem ingerlem őt, stb. Úgy fél éve kezdődött, azóta hétről hétre kevésbé kívánom Őt. A szexet kívánom, magamhoz is nyúlok majd' minden nap. De őt nem. Pedig egy éve még megőrültem érte, attól nedves lettem, ha átölelt. Mi történik velem? :( (Ő egyelőre nem vette észre a változást, legalábbis nem szólt...)



2013. aug. 15. 13:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

pontosabban szilvásbuktát, mert azt szeretem :D


Menjetek el kettesben nyaralni egy hetet valahová.

2013. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
a szilvas buktat szeretjuk
2013. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Na, szilvás buktát, jól van. Míg megsütöm, ötleteljetek! :) A jó tippeket írok között kisorsolom a legfinomabb buktákat. :)


Elmenni kettesben nem tudunk, anyagilag se menne, plusz senki sincs, aki vigyázzon a két kis ovisunkra. Együtt voltunk, családilag, de nem segített az érzéseimen sajnos. (Volt szex, de igen nyögvenyelős volt.)

2013. aug. 15. 13:49
 4/28 anonim ***** válasza:
Hm... szomorú ezt olvasni, de van ilyen, hogy elhidegültök.. :/ mindenképpen többet kéne figyelni a másikra, mert sztem még szereted, csak ellaposodott, megszoktátok egymást, de talán még újra fellángol a dolog :)
2013. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Amúgy jól megvagyunk, sokat hülyéskedünk, ugratjuk egymást, és ölelgetésben sincs hiány, a szájrapuszi még megy, és ott mintha elvágták volna, nincs tovább. Nem tudom annyira boldoggá tenni, amennyire megérdemelné. Mert így is szexelek vele, ha van kedve, de már nem kezdeményezek. Ráadásul én nagyon tüzes szerető vagyok, ha beindulok, ha nem indulok be, akkor viszont csak árnyéka vagyok önmagamnak és sajnálom érte, hogy gyenge minőségű szexet kap csak tőlem. :(
2013. aug. 15. 13:56
 6/28 anonim ***** válasza:

Mi változott benne/rajta?

Van olyasmi, ami ha (vissza)változna, úgy éreznéd, hogy na igen..?


Az tényleg nagyon fontos lenne, hogy kettesben lehessetek - a gyerkőcök menjenek időben aludni (8 felé) és akkor tiétek az este. Vagy biztosan van olyan gyerekes ismerős, akivel délelőttért délelőttöt alapon felváltva lehettek szabadok.


Nem tudom, milyenek a szexuális szokásaitok, de ha még fontos ez az egész Neked, próbáld fellendíteni új pózokkal, játékokkal, fehérneművel, szituációval - irányítsd Te őt.

2013. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Az ok az lehet, amit leírtál: túl sok elutasításban volt részed. Én azt mondom, forduljatok szakemberhez, mert ennek így rossz vége lesz.
2013. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Cyan, mi változott, ez egy jó kérdés. Igazából nem változott semmi benne, inkább én változtam. Olyan, mintha az ő távolságtartása miatt egyre nagyobb lett volna bennem a szexuális feszültség, amit nem tudok kiadni. Ha szexelünk, az sosem elég. Mármint nem olyan, amilyenre vágynék. Nem tudom, így érthető-e. Én is nehezen értem.
2013. aug. 15. 14:01
 9/28 anonim ***** válasza:
keress rá a googlébe a "shit-tesztekre" és megérted
2013. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
9-es már bocs de a kérdezőnek nem a shit tesztekre van szüksége. Azt idióta 3.14csák használják srácok tesztelésére ismerkedésnél.
2013. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!