Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az egyik fiúismerősömbe (haver inkább, mint barát). Ő a tökéletes pasi, helyes, okos, kedves, udvarias, vicces, stb. De neki van barátnője és egyébként is eléggé világossá tette, hogy soha nem fogom érdekelni ÚGY. Egész nap rá gondolok, és ezt utálom, túl akarok lépni rajta, mit tegyek? :( egy baráti társaságban vagyunk, úgyhogy nem tudom elkerülni sem.
2013. szept. 2. 16:30
 1/3 Tomi8 ***** válasza:
Hát ez nehéz.... Próbálj új embereket megismerni és ne fuss olyan busz után ami nem vesz fel. Tudom nem volt túl hasznos és könnyen beszélek de ez sajnos így van.
2013. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeress belém.
2013. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hunbula ***** válasza:

Éld át ezt is. Érezd. Add át magad a szenvedésnek, a hiábavaló vágyakozásnak. Aztán egy nap azt veszed észre, hogy van valaki más. Aki jobban érdekel, mint a szívfájdalmaid okozója. Aki egyébként is kedvesebb, helyesebb, és érdeklődik irántad. Ha előbb nem, ekkor fogod bizonyosan túltenni magad a visszautasításon. Mert már nem lesz, hogy miért érdekeljen.



(és ez annyira olyan lett mint egy oravecznóra idézet, hogy most mennem kell leköpdösni a tükröt, de a lényeg a lényeg, ez a véleményem a témában. :) )

2013. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!