Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket zavarna, ha a barátnőtöknek lenne valamilyen kényszeressége v. tikkje?

Figyelt kérdés

El tudnátok így fogadni egy lányt, ha attól függetlenül szerethető és értelmes lenne? Pl. van aki túl gyakran pislog v. nem szereti a hosszas szemkontaktust.

Vagy ezek kizáró okok, ha valaki ilyen az már nem élhet teljes életet, annak már nem lehet családja?

Mert a barátnőm is ilyen és nagyon sajnálom, mert a férfiak inkább elkerülik, pedig nagyon intelligens és szeretni való lány. Ti mit gondoltok?


2013. szept. 2. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
En nekem semmi bajom n lenne vele! Azt hittem turett-es Aki rangatozik meg akaratlanul tragarkodik
2013. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok,meg lehet szokni
2013. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

persze,ha nem veszélyesek

nem kizáró okok

2013. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem zavarna,sok ilyet ismerek.

Bár egy extrém kényszeres lánynál,akinél mondjuk mindenből 5-nek kell lennie és egésznap csak rendezget,annál már meggondolnám.

2013. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rángatózni meg trágárkodni nem szokott, csak kerüli a szemkontaktust néha és van hogy egy kicsit sokat pislog, kb. ennyi, de őt ez nagyon zavarja.
2013. szept. 2. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Most így azt mondanám, hogy nem, de...


Szóval volt egy lány az egyetemen, akinek tudom, hogy tetszettem. De valahogy ha a szemébe néztem nem tudott egyenesen visszanézni, össze-vissza mozgott a szeme jobbra-balra, valami hihetetlen gyorsasággal. Én meg alig álltam meg röhögés nélkül, pedig egész jó csaj volt. Nem röhögtem ki vagy ilyesmi, de nem tudtam komolyan venni.

2013. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ezen annyit röhögtem! :D

2013. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!