Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek ittasan mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek ittasan mindenki tetszik?

Figyelt kérdés
Csak mert koncerten voltam és elég sokan próbálkoztak,pedig nem vagyok egy nagy szépség,és r.bancnak sem öltöztem.:D
2013. szept. 3. 00:08
1 2
 1/12 Bummer ***** válasza:
Inkább vetkőznek a gátlások. :)
2013. szept. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A múltkor annyit pálinkáztunk, hogy Kiszel Tünde számát hallgattuk. Szerintem ez sokat elmond:)
2013. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan fiú ismerősöm, aki józanul nagyon válogatós, de egy kicsit iszik és már szinte mindegy neki h h néz ki a csaj :D
2013. szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs ronda nő, csak kevés pia.
2013. szept. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Igen, sajnos részegen elfelejtem a dolgok nagy részét annak, amihez úgy különben foggal-körömmel ragaszkodok. :\


De nem véletlen mondják hogy a pia meghülyíti az embert...

2013. szept. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyankor nem is kell szépség legyél,nekünk már bőven elég ha van puncid.
2013. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nő létemre én is így vagyok.. Ezért iszok ritkán, és ezért vannak olyankor ott velem a drága barátnőim, hogy lebeszéljenek a rossz döntésekről :D
2013. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még nem ittam eleget, ez az állapot nálam ugyanis még nem következett be. :D
2013. szept. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem nem. én jól berúgtam 2 haverommal, de alig tudtunk járni és szédelegtünk. be akartunk csajozni és a táncparkett közepén nézelődtünk. és még ilyen kotta részegen is azon nyavajogtunk, hogy basszus egyik sem jön be.
2013. szept. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, korántsem!

Csak bátrabbak vagyunk kicsivel odamenni ahhoz akihez nem mernénk.

2013. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!