Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, hogy azért megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy azért megyek mindig a hamarabbi busszal, hogy láthassam a srácot aki tetszik nekem? Mindenki itt kérdezget, hogy miért járok ilyen hamar. Mit válaszoljak? :S

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is azért jártam késői vonattal, hogy egy sráccal együtt utazzak.

Én mindig megmagyaráztam: korrepetálás, plusz órák stb.

De végül összejöttem vele :P

2012. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és hogyan?leszólítottad, vagy volt közös ismerősötök?:)
2012. márc. 27. 20:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mentem oda hozzá. Kérdeztem tőle valamit. Aztán visszaültem a helyemre. De egész vonaton felváltva néztük egymást.

Aztán leszállva a vonatról odajött hozzám, segített cipelni a cuccaim a koliig.

Végül mindig azzal a vonattal jártunk, amin tudtuk, hogy a másik is van. És gyakorlatilag azóta mindig beszélgettünk.

2012. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Ki baszott gáz, vagy azt mond nekik hogy reggel elmentél dolgozni a sarokra, csak nem jött kuncsaft vagy azt mond hogy azért jössz hamarabb hogy kielégítsd magad a mosdóba!!! mi a fas zért lenne gáz ha így teszel, és végképp miért lenne gáz ha elmondod a "többieknek!"??????!!!!!!
2012. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Nyugi! A kérdezőnk egy fiatal lány, még tini, ebben a korban még az számít mit gondolnak mások!


Nézd el neki, hiszen most abban a korban van, amikor ez természetes!

2012. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. :) én csak azért keltem fel korábban, hogy láthassak egy fiút, aki egy másik suliba jár, mint én, és ott álltam a főbejárat közelében, csak azért, hogy láthassam pár másodpercig.
2012. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is képes vagyok a suliba egy terem előtt elmenni egy nap 100x. és kit érdekel?!:DD
2012. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is "késtem le" párszor az előző buszt. :)


Mondd, hogy jobb, ha időben odaérsz, nem akarsz az uccsó percekben menni. Bár nem tudom, hogy ez helytálló-e...

2012. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Volt már hogy egy lány miatt mentem korábbi busszal vagy később mentem haza, hátha látom vagy tudok vele beszélni. Olyan is volt régebben hogy átmentem a szomszéd faluba mert "egész véletlenül" tudtam hogy mikor száll le a buszról. :)
2012. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

azt szoktam mondani, hogy inkább megyek hamarabb, minthogy elkéssek:D

csak az a baj, hogy van egy ismerősöm, ugyanabba a suliba járunk és mindig kérdezgeti, hogy miért megyek olyan korán...a következő busszal is 10 perccel csengő előtt bent lennék..:D de ennyi áldozatot megéri hozni:D

2012. márc. 27. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!