Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti szeretitek ha lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretitek ha lány karmol az ágyban? De úgy hogy már fáj (? )

Figyelt kérdés
Minden pasinak szinte eddig ezvolt a baja,mert ha szerintem még nemis karmolok durván ,már attól véres karmolás lett..de imádom ,van egyáltalán aki szereti vagy le kell ezzel állnom:S?
2013. szept. 3. 02:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Én is karmolok a pasim meg is engedi, de velem is van, hogy néha elvetem a sulykot, volt amikor kikarmoltam neki az arcát. Ez tipikusan női dolog szinte mindenki karmol az ágyban csak más-más erővel.
2013. szept. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Én igy gondodlom :

[link]

2013. szept. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
41%
Hát én a fogad is kiverném. Te szeretsz karmolni, én meg verekedni.
2013. szept. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
23-as ez jovolt igy reggel :D
2013. szept. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Én imádom de szigorùan mell hát :D felizgat ha beletöri szinte a karmait a hátamba mert annyira élvezi :)
2013. szept. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%
karmoljon valaki mást!
2013. szept. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Gátorok ***** válasza:
Farkas Kezdetek
2013. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Én is ilyen karmolós vagyok, de megtanultam visszafogni magam, mert az nem állapot hogy szegény srácnak folyton tiszta seb a teste. Csak a vadabb szeretkezésekkor engedem el magam, de olyankor az én testem meg kék-zöld foltokkal lesz tele :D és nem, nem azért megüt, hanem olyankor durvábban nyul hozzám, leszorít, és az másnapra meglátszik a bőrömön.
2013. szept. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Vágd le a körmeidet,és meg van oldva a probléma!:D
2013. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Imadom :))))) 24 F
2013. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!