Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti szeretitek ha lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretitek ha lány karmol az ágyban? De úgy hogy már fáj (? )

Figyelt kérdés
Minden pasinak szinte eddig ezvolt a baja,mert ha szerintem még nemis karmolok durván ,már attól véres karmolás lett..de imádom ,van egyáltalán aki szereti vagy le kell ezzel állnom:S?
2013. szept. 3. 02:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
12%
Nekem még sose volt barátnöm, de ha lenne és karmolna szex közben én olyat odavágnék neki hogy elájulna! Nem tudom mi lehet ebben jó, én tuti nem viselném el! 21f
2013. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Az én párom nem karmol olyan durván, hogy fájna, vagy vérezne utána a bőröm, legfeljebb piros csíkok maradnak, amik rövidesen elmúlnak. A vérző karmolást már valószínűleg nem szeretném, nem hiszem, hogy szex közben serkentőleg hatna rám a fájdalom, igaz még nem próbáltam, de nem hiszem.
2013. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

:)

#31 ne csodálkozz hogy nemvolt még barátnőd......

2013. szept. 3. 17:40
 34/36 anonim ***** válasza:
#31 pffff...
2013. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Engem összekarmolhatasz! Remélem pesti vagy.
2013. szept. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Igen nagyon! Nem baj ha fáj, sőt...:)
2016. júl. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!