Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy egy pasi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy egy pasi csak szex után érzi, hogy szerelmes-e egy lányba? Addig nemj önnek össze vlakaivel amíg nincs szex?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi ilyen.
2013. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem igaz.
2013. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
van aki igen van aki nem, de kislány, ha ezt egy pasi mondta neked, akkor ne kefélj vele, ha nem akarsz koppanni :D
2013. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha szex előtt nem voltam szerelmes egy lányba, akkor utána meg főleg. Teljesen más szemmel nézed a melletted fekvő nőt, miután kielégültél...
2013. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz! Inkább az az igaz, hogy akik itt vannak, azok zömében szexfüggők, vagy szex éhesek, és minden gondolatuk a szexből indul ki. Nagyon sokan szerelmesek egymásba és abból adódik, hogy testileg is összejönnek.

Tudod bármennyire is furcsának gondolod, de sokan vannak, akik nem az első napon bújnak ágyba egymással. És akik szerelemből szeretkeznek, azok tízszer, százszor nagyobb élményt élnek át, mint aki a dizsi WC -ben két pillanat alatt intézik a dolgokat. Ha neked Ha neked nem sikerül szerelemmel szeretkezni, hát egy hatalmas érzés marad ki az életedből. És azt is elárulom, hogy sokan vannak úgy, hogy az első szerelem úgy marad meg bennük örök gyönyörű emlékként az életükben, hogy az első szerelemmel nem is bújtak ágyba. Mert van ilyen, hidd el.

2013. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Én épp úgy vagyok, hogy havalakit meglátok, elöször el dől hogy szimpatikus-e vagy sem.

Ha szép az még nem jelenti azt, hogy egyből kell is.

Ha megismertem kicsit, el tudom dönteni járni akarok-e vele, majd ha igen, akkor mindent megteszek, hogy teljesen megismerjem.

és amikor már úgy érzem tudom szeretni, és kialakulóban is van az érzés, akkor fekszem csak le a nővel.

Ez elég körülményessé teszi a szexuális életemet, ezért is nincs 2 éve senki rajta, mert kell ez hozzá.

Alkalmik lettek volna, de az nem kell.Nálam a szex a kapcsolat megkoronázása az utsóós láncszem hogy egész legyen.

2013. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem.
2013. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez hülyeség.
2013. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Komplikato ***** válasza:
Kifejezetten hülyeség, aki ilyet állít az nagy szexmániás, legyet is röptébe típus vagy életében nem volt szerelmes még.
2013. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, de jó duma ha ezzel akar rávenni a szexre.
2013. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!