Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy 25 éves fiúba. Mit csináljak? 14/l

Figyelt kérdés
Szombaton a tesómmal az unokatesóm házában aludtunk. (tesóm 21, unokatesóm 23) Utcabál volt ezért megengette hogy igyak egy pohár vadászt (vörösboros kóla) . Annyira izlett hogy ittam még 2 pohárral. Amikor vége lett az utcabálnak a tesóm lefeküdt aludni. Az unokatesom és még 5 baràtja mentek haza az unokatesómhoz h kint a kertbe beszélgessenek, én is jöttem velük. Miközben mentünk láttam h az egyik férfi irtó helyes. Ès mivel kicsit be voltam rugva ezt el is mondtam neki. Valahogy igy: "Tetetete te figyelj, nagyon jófejnek tünsz. De tényleg. Tetszika szakállad. Nagyon. Birom a szakállasokat. Jófej vagy. " Az unokatesóm odasugta neki hogy: szerintem nyugodtan hozzáérhetsz. Ezt elöször nem értettem...na mind egy. Utána beestem a bokorba ami irtó vicces volt :D Kiültünk a kertbe a csapattal és ittam még 2 pohár tiszta fehèrbort. Miközben mindenki beszélgetett én egész végig őt bámultam amit észre is vett. Akkor nem éreztem iránta semmit csak kinézetre vonzódtam hozzá. Néha mondtam néhány marhaságot a többieknek stb. Mikor mentek el kb éjfélkor. Odajött hozzám és megengedte hogy megsimizzem a szakállát, amitől belepirultam a zoknimba. Szakáll tapi :3 Elmentek kocsmázni, én meg lefeküdtem aludni és lefekvés elött eléggé.....hogy is mondjam........elképzeltem h milyen disznóságokat művelnék vele. Másnap nagyon rosz volt. Másnapos voltam és bántam a tegnapi dolgokat. Hazamentem és első dolgolgom volt bejelölni fézbukon. Gyerekek. Amikor megláttam a profilképét olyan szerelmes érzések törtek elő bennem. 5 percig nyitott szájjal bámultam. Ès a gypmromba idegességet éreztem. Pedig eddig nem voltam belé szerelmes. Bejelöltem. A telómra egy csomó kèpet letöltöttem róla. Ahányszor megláttam egy képet róla pillangózott a gyomrom. Mostmár nem mert egész nap ezeket a képeket nézem. De ha élőbe látnám tuti megint pillangóznék. Megböktem de nem bökött vissza :/ Amikor megláttam hogy van barátnője, elkezdtem sirni pedig tudom h ugyse lsehet az enyém. :'( egész nap rá gondolok. Milyért olyanba szeretek bele aki ugyse lehet az enyém?! És ha legközelebb arra járok ugyse fogok vele találkozni. Mit csináljak?!

2013. szept. 3. 15:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szeretheted, de ő téged nem fog.

Tudod, ezt hívják plátói "szerelemnek".

2013. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Ne bántsátok már na!!! Szerintem aranyos vagy nagyon, ahogy így leírtad. Ebben a korban hajlamos az ember álmodozni, meg ez nem is igazán szerelem amit érzel, valószínű csak nagyon nagyon vonzódsz hozzá, hisz nem tudsz róla semmit, lehet egy sz*rházi. De azért nyugodtan merjél álmodozni továbbra is, én ezt 22, 23 éves koromig tettem :P. De azért nyisd ki a szemed, mert lehet valakinek meg Te kellesz, és lehet jó lenne :).
2013. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

áttudom érezni az érzéseidet.de korosabb kapcsolat sose jó!!!!


tapasztaltam!

2013. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Gyémántlány ***** válasza:

Régebben gyakran olvasgattam egy könyvet, ami a szerelemről szólt. Most ebből fogok idézni, hátha megérted a dolgokat, és hasznodra lesz.

"Nemigen akad élő lélek, aki ne lett volna beleesve valakibe. Sőt, az ilyesmi általában jobban megmarad az ember emlékezetébe, mint nemegy "valódi" szerelem. Kérdezz csak meg akárkit: legyen olyan öreg, mint az országút- ha első szerelméről faggatod, lefogadom, olyasvalakiről fog mesélni, akivel még csak nem is ismerték egymást személyesen.

Az effajta rajongás azért ilyen emlékezetes, mert többnyire szörnyen fájdalmas. A viszonzatlan szerelem körülbelül olyan, mint amikor rémesen viszket a hátad, és nem tudod megvakarni.

Mi is ez a rajongás, és vajon ki lehet a tárgya? Talán úgy határozhatnánk meg a legjobban, hogy heves szerelem egy ismeretlen iránt. Képzelt kapcsolat, egy képzelt tulajdonságokkal felruházott valóságos személlyel. A folyamat mindig hasonló módon zajlik le. Meglátni és megszeretni az illetőt egy pillanat műve.

Ezután működésbe lép a fantázia. Elképzeled, milyen lenne vele járni. Szüntelenül ezen dolgozik az agyad. Arról álmodozol például, hogy csókolóztok, és, hogy milyen mennyei- következtetésképpen az illető mennyeien csókol. Elképzeled, hogy meghitt kapcsolatban vagytok, hogy mindent tudtok egymásról, hogy minden tulajdonsága nyitott könyv előtted- és ezért szerettél bele. Rajongsz érte- ami nagyjából olyan, mint, ha beleestél volna.

Rajongásod tárgya püspöktől popsztárig bárki lehet. Nemegyszer a legvalószínűtlenebb személybe bolondulsz bele. És az sem ritkaság, hogy minél valószínűtlenebb a szerelem, annál hevesebbnek érzed az érzelmeid, mert meggyőződésed, hogy ez az érzés egészen "más", hogy ilyen még nem volt, és nem is lesz több! És nagy valószínűséggel, rendszerint olyan személyt választasz rajongásod tárgyául, aki merőben elérhetetlen.

Az efféle rajongás legtöbbször jó mulatság. Igen ám, csakhogy némelyek túlzásba viszik a rajongást, ami ezáltal tökéletes megszállottsággá növekszik.

Ott kezdődik a gond, ha elhiteted magaddal, hogy CSAKUGYAN szerelmes vagy az illetőbe, csupán a körülmények fosztanak meg attól, hogy beteljesüljön szerelmetek. Ilyenkor szinte elviselhetetlennek érzed a frusztráltságot. Éjjel-nappal azon jár az eszed, hogy lehetnél szerelmed tárgyával. Nem tanulsz, nem eszel, kerülöd a társaságot. Szó szerint belebetegszel a szerelembe. A képzeletbeli kapcsolat gyakran éppoly fájdalmas, mint a valódi- ha ugyan nem fájdalmasabb. Akad, aki megszállottságában képtelen szembenézni a valósággal, és azzal áltatja magát, hogy valóban fennáll a kapcsolat szerelme tárgyával. Fantáziavilága szinte valósággá válik, és szilárdan hiszi, viszont folytat álmai hősével.

Ha érzed, hogy beleestél valakibe, próbáld követni az alábbi utasításokat!

1. Maradj meg a valóság talaján

Akármennyire megtörténhetőnek tartod az ügyet fantáziavilágodban, nem történhet meg.

"Szerelmesed" képét persze szögezd fel a faladra, és írd alá jó nagy betűkkel: AZÉRT LÓGSZ ITT, MERT SZÉP VAGY- ENNYI!

2. Légy fegyelmezett

Írd elő magadnak, hogy álmaid tárgyával naponta ennyi meg ennyi percet foglalkozol. Küzdd le a kísértést, hogy föciórán kibámulj az ablakon. Legyen a hollywoodi ábrándok ideje, mondjuk a hazafelé út az iskolából, vagy úgy egy órácska vacsora után.

3. Beszélgess róla a barátnőiddel

Próbáld meg NEM magadba tartani a dolgot. Magányos borongás során válik ugyanis komollyá az "ügy", és ez már bizony veszedelmes lehet. Jobb lesz, ha mindent elmesélsz a kebelbarátnődnek. Az sem baj ha naponta halálra untatod újabb és újabb "részletekkel". Ez a biztosíték az ellen, hogy teljesen bepörögj. Barátnőd ugyanis majd helyre teszi az eszed.

És ami a legfontosabb: próbáld élvezni. Mindenkit érhet szerelem. Csak azt ne feledd: nem szabad, hogy holmi rajongás megakadályozzon benne, hogy elkezdj "valódi fiúval járni. "

Hát, ez volt a részlet, remélem megértetted a dolgokat, és tanultál belőle. :))

2013. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Tehát belezugtál egy ugymond ismeretlen szakallas pasasba amugy én nekem is nagyon bejönnek a szakálasok de nem kell feladni ugyse lehet mindig a mostani barátnőjével hiszen nemhiszem,hogy annyira szerelmesek lennének.És végulis a szerelemben a kor nem számit nem is számitott és soha se fog számitani.Nem vagy az egyetlen akinek a nála idősebbek jonnek be mert nekem is.Ezért szerintem nem kéne feladnod és sosefélj nyugottan bökd meg ujra vagy irj rá ugyse sulhet ki semmi rossz értem,hogz nehéz de meg kell probálni.XP
2013. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Épp ezért szégyellem a korosztályom mert úgy mond "tini " vagyok és te már berúgtál, és "szerelmes" lettél, arról álmodoztál ,hogy ki milyen disznóságot csinálna veled . Szánalmas. Miért nem mászol fára babázol mint az értelmes tini lányok??? (Én)

12Lány

2013. nov. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14 eves mit kene babaznia? 12 es 14 kozott van mar kulonbseg. Hidd el hogy te is befogsz rugni es kivancsi leszek akkor mit fogsz majd mondani :)
2014. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!