Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki úgy érzi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki úgy érzi, rossz testbe született?

Figyelt kérdés

Fúha, már előre félek az oltásoktól. :) De mindegy.


Szóval szívesen ismerkednék ilyenekkel, akár fiú, de lánynak érzi magát, akár fordítva, mert néha én is így érzek és jó lenne olyannal beszélni, aki hasonlóan érzi.. Meg barátkozni is, hátha van köztetek pesti. :)


18/L



2013. aug. 29. 11:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Én szívesebben lennék lány, mert akármilyen csúnya vagy egy kis smink mindig segít, de nem is kell megerőltetned magad, mert akkor is lesz csávód.
2013. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Emberi testbe születtem,pedig félisten vagyok.:D
2013. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
igen, én jay cutler testébe szerettem volna születni.
2013. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
én igen, nekem egy milliárdos üzletember bőrébe kellett volna születnem... dehát itt vagyok -_-
2013. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én Kratos akarok lenni!
2013. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#1-nek.

A smink nem plasztikai sebészet. Szebb nem leszel attól sem. Aki meg azt hiszi, az hülye. Feleslegesen kidob, jobb esetben több száz, rosszabb esetben több ezer forintot.

2013. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Születhettem volna jóképű testbe -.- :D
2013. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Én egy emberi intelligenciával rendelkező alien akarnék lenne lenni.

[link]

Szerintem nagyon jól néz ki aki meg szólna annak letépném a fejét.

2013. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*-lenne
2013. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jajj mennyi válasz de egy sincs aki tényleg így érzi. :D Na mindegy, poénkodni is lehet. :D Én is szívesebben lennék egy milliárdos testében, úgy már mindegy lenne hogy nő vagy férfi. ;)
2013. aug. 29. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!