Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nálatok mit jelent hogy "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nálatok mit jelent hogy " nem vagy csúnya"? Ki mit tud erről a mondatról?

Figyelt kérdés
tudom hogy azt jelenti hogy nem vagy csúnya de akkor ez úgy hogy akkor átlagos vagy vagy csak nem mondja el hogy jól nézel ki és inkább ezt mondja?
2013. szept. 4. 16:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
aha értem :D gondoltam hogy ilyen vagyok xDDD nem kell valakinek egy szörny? xDD most ráérek xD
2013. szept. 4. 17:02
 12/16 anonim ***** válasza:
Szörny? Azért annyira nem lehetsz csúnya. Ha gondolod, küldj egy képet, megmondom őszintén, hogy hogyan érthették rád ezt. :D
2013. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem vagy csúnya. De ez nem egyenlő azzal, hogy "bejössz nekem, tetszel".
2013. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
jó akkor értem :D ha valaki ilyet mond akkor azzal azt mondja hogy nem vagy egy hegyi troll de azért nem vagy egyáltalán jó sem :D valahol az átlagnál vagy alatta :D
2013. szept. 4. 17:15
 15/16 anonim ***** válasza:
én ezt akkor mondtam amikor egy pasi kérdezte,hogy bejön nekem vagy nem és ezt mondtam és nem jött be csak mivel vele buliztam nem akartam megsérteni.
2013. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D
2013. szept. 4. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!