Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy negatív, ingadozó hangulat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy negatív, ingadozó hangulatú lány rátalálhat olyan fiúra, aki így is szereti?

Figyelt kérdés

Rólam van szó. Rájöttem, azért nem szeretnek ismerkedni velem, mert nagyon negatív vaghok, konkrétan sugárzom a rosszkedvet, unott a hangom, hisztis, nyávogós szoktam lenni sokszor. Ugyanakkor van egy másik oldalam, egy bolondos, játékos, életvidám lány, aki imád játszani, szórakozni, nevetni, megnevettetni másokat! Ez az énem általában itthon és barátok körében jut felszínre, sajnos suliban a depressziós énem dominál, maximum akkor bújik elő, amikor önfeledten nevetek pl. a tanár vicces beszólásain, akkor mindenki csodálkozik, hogy én ilyet is tudok! :O

Sajnos olyanok között, akiket nem ismerek nagyon-nagyon, feszült, komoly vagyok, nem tudok ellazulni.

17/L


2013. szept. 4. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy rátalálhat. Lehet, hogy a szeretettől te is sokat változnál.

Így ismeretlenül nem tudok mit mondani, de én megpróbálnám veled.

19F

2013. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán.

Ez nem feltétlenül taszít el mindenkit.

2013. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem taszít sőt...Szívesen lennék a barátod :)
2013. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 viktor123456 ***** válasza:

Az első kettő válaszadó szűz volt, na azok megdugnának. :)

Senkinek nem fogsz kelleni, mert ha nyomort szeretne valaki, elég bármikor a szüleihez hazaugrania. :-)


Elárulod, mi a jó abban, amikor bxszódsz a semmin? :-)

2013. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Találhatsz szerető fiút, viszont ha téged is zavar a depressziós "éned", akkor tegyél ellene. Ne feltétlenül azért, mert akkor esetleg több esélyed lesz az ismerkedésre, hanem azért, hogy kiegyensúlyozottabb légy. Amúgy nem tudom, milyen fokúak a hangulatingadozásaid, az is lehetséges, hogy emögött pl. bipoláris zavar áll, de még esetleg akkor is tanácsot kérhetsz mondjuk az iskolapszichológustól (ha van nálatok ilyen), ha "csak" depressziógyanú van a háttérben. Ha változtatni akarsz, akkor még most tedd meg, később sokkal nehezebb lesz. Saját tapasztalat.
2013. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Te nem vagy normális, 4. válaszadó! Voltál már valaha szomorú? Honnan tudod, hogy nincs semmi problémám?

Gondolom, még sosem voltál olyan helyzetben, hogy bárhogy próbálkoztál, semmi nem segített, hogy kirántson a gödörből.

2013. szept. 4. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Van. Különben nem lennének a világban anyósok.


Viccet félretéve. A megfelelő fiút onnan fogod többek közt felismerni, hogy BOLDOG vagy vele, tehát semmi esetre sem fogsz negatív dolgokat sugározni, vagy depressziózni a közelében. És arról is, hogy nevetsz a viccein, mint a tanárén, stb...


Ja, és a neked valóban szimpatikus ember társaságában, akivel egy hullámhosszon vagytok, elég hamar el tudsz majd lazulni, ez nem fog gondot okozni. Csak próbálj ismerkedni, hogy ilyet találj.

2013. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!