Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember a világon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember a világon (legyen az férfi vagy nő) aki párkapcsolat, és barátok nélkül éli le az életét?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 22:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
nem, még van úgy 50 évem
2013. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
biztos van
2013. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Noydra ***** válasza:
Biztos van... De nem utánoznám a helyedben ezt az életmódot.
2013. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
még várok pár évet, aztán ha így sem kellek egy nőnek sem, szerintem fogadást teszek, hogy szűzen döglök meg, de azzal se várok 80 évet, hanem elintézem sufniba valami bökővel... pedig nem vagyok annyira nyomoronc fejű :\ 20/F
2013. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Kapcsolatom nem volt még, barátaim voltak, már nincsenek, nem tudom lesznek-e, igazából könnyebb is nélkülük, így nem vagyok túl nyitott az ismerkedésre, se barátkozás céljából, se kapcsolatéból. Majd meglátjuk mi lesz.
2013. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Biztosan van,én ezen az úton járok egyenlőre megjegyzem egyáltalán nem jó de így hozta a sors.Előfordulhat,hogy így marad végig,de nyilván senki sem szeretné és nem önszántából kerül valaki ilyen helyzetbe.Hanem nem kerül például olyan társaság és emberek közé,nem találkozik olyanokkal stb.
2013. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Elég határozott választ tudok erre adni: ÉN.

22F

2013. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nekem sincsenek barátaim, de nem kívánom ezt az életmódot életem végéig vinni. Szeretnék egy normális állást, egy normális életet, és aztán tervezgethetném a továbbiakat.
2013. szept. 4. 22:59
 9/26 anonim ***** válasza:
Bérgyilkosok
2013. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Passz, életem végén majd megírom... :D
2013. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!