Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sehogy nemtudom ot elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy nemtudom ot elfelejteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon beleszerettem egy pasiba akivel mindossze 4 szer talakoztunk a munkaja miatt.o tobszot tett megjegyzest a munka tarsai elott is hogy tetszem neki es elhivna egy kavera is de en nemmentem egybol bele csak mosojogtam es azt mondtam lehet elmegyek.de 2 szer egy kolleganojevel volt aki idosebb tolle es szerintem hazas is ,es mikor meglatott engem az a no rogton elkezdett vigyorogni mintha nemvenne engem komolyan vagy tudna valamit amit en nem.megvan az illeto szama is de en nemakarom hivni mert nyomulasnak veheti.masik varosban lakik kb 20 perc tollem.szerintetek ha igazan erdeklem felkeres?
2013. szept. 5. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A munkahelyed nem ismerkedésre szolgál kislány:D Ott dolgozni kell, és a házinyuszi azért ilyen kategória, hogy onnan ne kezdj senkivel:D
2013. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem nem a munkahelyem hanem az ove nekem bekellett mennem hozza es ugy ismertuk meg egymast es o kezdett nyomulni
2013. szept. 5. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!