Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen helyzetben? (nem "lehetek terhes"-szintű kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval... 18 éves lány vagyok. Kicsit különbözök a korombeli lányoktól. Nem vagyok olyan.. "csajos". Pl. nem szeretek táncolni, viszont imádok íjászkodni, lovagolni, gokartozni, stb. Nem öltözködök túl csinosan, inkább farmer, sportcipő, meg valami sportos felső, bár néha rámjön, és elég ritkán, de hordok csinosabb ruhákat, még magassarkút is. Filmekben se a twilight-ot, meg a hasonlókat szeretem, hanem inkább a Star Wars, Alien, meg bármi, ami sci-fi, horror, vagy legalább pár csatajelenet van benne. :D Zenében ugyan ez: nem hallgatok Lady Gagát meg Katy Perryt meg ilyeneket, imádom viszont a Linkin Parkot, a Guns N' Roses-t, az Alvin és a mókusokat... na jó, azért Paul Kalkbrenner-t meg a Pendulumot is szeretem, szóval nem vagyok kifejezetten rocker. :D Aztán sok fiatal lány agyba-főbe ölelget mindenkit, meg írogatják a szívecskéket, én nem... nagyon nehezen mutatom ki az érzelmeimet, és akkor se ilyen "szercsi-puszcsi" stílusú facebook üzenetekkel. :D

Tehát ilyen vagyok, és nagyon sokan bírnak, szerintük jó fej vagyok, egy a hiba: minden pasi berak a "haver/barát" kategóriába. Persze, szeretek velük haverkodni (kiskoromban se a lányokkal babáztam, hanem a fiúkkal kisautóztam, mindig is fiú haverjaim voltak), de előfordul, hogy valamelyikük tetszik, csak ő meg bennem szimplán egy havert lát. Ha valaki még jobban bejön, akkor próbálok vele minél többet beszélni, meg hülyéskedni, de ezzel csak azt érem el, hogy haverságból barátság lesz, és ha már bízik bennem, akkor mindig azt hallgatom, hogy melyik csaj jön be neki, kit szeret, stb, ami sokszor rosszul esik.

Én szeretek ilyen lenni, nagyon jól érzem magam... de mit csináljak, hogy a pasik ne csak havert lássanak bennem, hanem vegyék már észre, hogy én is lány vagyok?

Köszi a válaszokat! :)


2011. okt. 1. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tömd ki a melltartódat.


Viccen kívül: te se haverként, hanem nőként viselkedj vele, flörtölj, stb, és venni fogja a lapot. Lehet, hogy ők is úgy gondolják, hogy csak haverként könyvelted el őket.

2011. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Lehet hogy félnek megtenni az első lépést feléd, pedig hasonlóan éreznek. Elképzelhető hogy ők is azt kérdezik, hogy miért csak a havert látod bennük? Hiszen "fiús" csajként ismertek meg :)
2011. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát jó, megpróbálom, bár ilyen téren, mint már írtam, nem vagyok valami bátor... :P De köszi a választ. :)
2011. okt. 1. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bizonytalanok.Énis ismerek olyan lányokat akik ilyen haver szerűek,és pont ezért sokan odavannak értük,És mivel ők mindenkivel jóban vannak sose tudjukhogy mi van :D
2011. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

majd találkozol egy "lányos" pasival, akivel kiegészititek egymást. nem ugy értem hogy buzís lesz meg mittomén, hanem kicsit érzelmesebb tipus pl.

nálunk is barátnőm a kevésbé érzelmes tipus, és sok ruhája pl pasiruha, nadrág, meg pulóverek, mert az tetszik neki. vannak azér nőiesebb darabjai is. ugyanakkor azér látszik rajta hogy lány :) körömlakk ilyesmik. na a lényeg hogy énmeg kicsit érzelmesebb vagyok, jobban megvisel ha elfelejt válaszolni egy sms re, ami általában forditva szokott lenni. de tudod, zsák a foltját! mindenki megtalálja azt aki kiegésziti és jó vele :)

2011. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi, remélem igazad van. :)
2011. okt. 5. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!