Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet "elfelejteni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet "elfelejteni" a szerelmet?

Figyelt kérdés
Esküszöm, hogy már legszívesebben kitépném a szívemet a helyéről, hogy ne érezzem, mert már csak fájdalmat okoz ez az érzés. Rengeteget fogytam is miatta totál kikészít (lassan 2 éve). Hogy tudnám elfelejteni túl tenni magamat rajta? Légyszi adjatok egy pár tippet!

2013. szept. 5. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mesélj:)
2013. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék
2013. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia 15/F biztosan lány vagy :) csak privibe írj vissza, nem nézem újra a kérdést, ha nekem írsz :) hát ismerkedj meg másokkal aki elragadó személyiség :3
2013. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
No, lökjed aranyanyám (az írásod stílusából következtetek rá, hogy nő nemű vagy, ha tévednék elnézést kérek)!
2013. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen igen lány vagyok. hát igazából totál reménytelennek néz ki már a dolog szerintem. néha úgy éreztem hogy van remény vagy hogy Ő is ugyanezt érzi vagy ha nem is legalább nem vagyok neki közömbös... de egy ideje úgy érzem hogy ez reménytelen már. én próbálom elkerülni, nem találkozni vele ami sikerült is már kb 1.5 hónapnál tartok, de még így sem enyhül az érzés. ha nem látom akkor meg sírok utána, lehet hülyének néztek de sajnos így jön ki :) szval valaki vmi tanácsot???
2013. szept. 5. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:
tanacsot nem tudok adni mert pont ugyanigy vagyok mar egy eve asszem az is keves ha azt mondom h imadom mikozbe o csak ugy...letojja a fejemet kozbe kozbe oda veti h szeretlek s ennyi olyankor meg a mennyekbe vagyok aztan elmulik s sirok csomot sztem sose fogom elfelejteni. Ja es masba nemis igazan voltam szerelmes azota :/
2013. szept. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!