Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha még 16 évesen szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha még 16 évesen szűz vagyok? Ezt mondják a barátaim

Figyelt kérdés

Azzal piszkálnak, hogy már volt barátom és nem feküdtem le vele és hogy álszent vagyok, ez tényleg így van? Én nem érzem annak, de már az én korosztályomban alig van olyan, aki szűz.

16/L


2010. ápr. 24. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

héj héj

ku ku ku ku kú kú

2010. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen még nem ciki de már nemsokára az lesz :S Am ha volt barátod sokáig és nem feküdtetek le akk tényleg álszent vagy XD
2010. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nem ciki, de amikor kiirod a kérdést, feldob egy csomó hasonlót ott is nézz körül, mert lehet,hogy most egy sokkal fontosabbat szeretnél kérdezni de azt majd csak egy óra mulva.

De am egyáltalán nem ciki..^^

2010. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de akkor még csak 15 voltam
2010. ápr. 24. 12:25
 5/18 A kérdező kommentje:
mármint amikor volt barátom és 15 évesen még nem akartam, meg a srácban nem is bíztam meg annyira, ezért is lett vége
2010. ápr. 24. 12:26
 6/18 anonim ***** válasza:

figyelj EGYÁLTALÁN NEM KÖTELEZŐ elveszteni a szüzességed 16 évesen. ahogy érzed, akkor kell megtenni.

azért mert más lefeküdt valakivel ennyi idős korában, nem biztos hogy ezt jól tette.

azért ne feküdj le valakivel, hogy te is elmondhasd magadról, hogy már nem vagy szűz. annak ennél többnek kéne lennie szerintem

majd ha TE úgy érzed, hogy itt az ideje, és a partner is megvan hozzá, akkor tedd meg.

NE A KÖRNYEZETED MONDJA MÁR MEG HOGY MIKOR KÉNE ELVESZÍTENED A SZÜZESSÉGED!!

2010. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én se vagyok szűz .(20/f)
2010. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nehogymár mások mondják meg neked mikor veszítsd el. Nem ciki, sőt értékelhető mert ezek szerint nem adod magad olyan könnyen. 17/F (szűz)
2010. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26 éves kortól az már gáz ha valaki szűz
2010. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nincs korhoz kötve,hogy mikortól gáz..de megnézheted hogy azok a lányok,akik már 12 éves kortól szexuális életet élnek,egy kiélt fejű kis rib.ncok lesznek 20on éves korukra. és hidd el,sokkal jobb érzés szeretkezni,mint kefélni...
2010. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!