Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki egy pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki egy pasiról hogy homoszexuális-e?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok és szeretnék nála bepróbálkozni, csak felmerült a gyanú hogy esetleg homoszexuális a fiú. Mert csomó lánnyal flörtölget (velem is), meg kedves velük, de nincs barátnője. Pedig nagyon helyes, okos, barátságos srác. És próbálok rájönni, hol a "hiba".
2013. szept. 5. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
"Szewa. B.u.z.i-e vagy?"
2013. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
pucsits be,ga semmit nem reagál akkor búza,
2013. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Hívd meg egy tál babgulyásra, és ha utána nem hallod a rotyogtatást, akkor be van rendesen járatva a srác.
2013. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
valami értelmes és hasznosítható válasz esetleg...?
2013. szept. 5. 23:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha egy srác kedves a lányokkal, az már csak homár lehet. Pláne hogy nincs barátnője! Pedig minden pasi barátnővel születik.
2013. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
néz meg hogy kakis e a dingdongja
2013. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
süss neki egy faszalakú tortát sztán a reakció mindent elmond :D
2013. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
csak eszes
2013. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
"Igen, ha egy srác kedves a lányokkal, az már csak homár lehet." - jó, tudom hogy most ez jött le, hogy ezt gondolom, csak nem akartam túlságosan részletezni, miért jutottam erre a feltevésre. A lényeg hogy jobbnál jobb csajok tapadnak rá, több száz lányismerőse van, ő meg mégis egyedül akkor csak 3 variáció van: naponta váltogatja őket, aszexuális vagy homokos.
2013. szept. 5. 23:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hiszed vagy sem, az ilyen férfiak 1 idő után kényszerhelyzetbe kerülnek: ha bárkit is elhívnak randizni, szereznek maguknak azonnal 1 csomó ellenséget. Így meg élvezik a csajok figyelmét.


Szerintem ilyen "melegteszt" nincs, amit te keresel. Én általában ránézek az emberre és megmondom. Nem tudom hogy mit nézek ilyenkor, talán az öltözködését, a beszédét és főleg a mozgását/beállásait. Kérj meg egy olyan férfit akit te tutira nem érdekelsz, hogy mondjon véleményt a pasiról, hogy meleg-e. Vagy, hogy beszéljen vele, az még jobb (persze ehhez kell 1 jó férfi ismerős).

2013. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!