Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nőies lennék? (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nőies lennék? (nem testileg, lelkileg)

Figyelt kérdés

Néha szoktam sírni, és azt be is vallom.

SZeretnék viszonylag fiatal korom ellenére családot, feleséget és gyerekeket.

Szeretem ha a párom, aki épp van, ő ölelget és hozzám bújik.

NEm érdekelnek a könnyen megkapható csajok, csak akik valamiképp megfognak testileg, és lelkileg egyaránt.

Nem alkoholizálok, nem cigizek, max néha kávé, vagy kapucsínó ami kell az ilyen károsabb dolgok közül.

Nem érdekel a sport, legalábbis nézni biztos nem.

Viszonylag sok témában vagyok kompetens, nem csak a szex és a farokméretem érdekel.


2013. szept. 6. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Többnyire az a visszajelzés, ha valaki ezeket tudja, vagy egy részüket, hogy nőies lennék, vagy az itteni válaszaimban ha benne vannak, egyből nőnek néz sok ember.
2013. szept. 6. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
mondjuk itt engem is elég sokszor lánynak néznek :DDD
2013. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm azt mondta, hogy én vagyok a csaj a kapcsolatunkban, mert pl. este szeretek hozzábújni. :D
2013. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A lényeg, hogy nem, nem vagy az. ( Ez lemaradt, bocsesz.)
2013. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nem mondod :D ***** válasza:
Ettől normális vagy, nem nőies:)
2013. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem vagy nőies.:) és ezek nagyon jó tulajdonságok.:)
2013. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát akkor Te, egy ritka normális srác vagy.Az én mércém szerint.16 éves fiú létemre én is hasonlóképp állok a dolgokhoz mint Te, és volt hogy kerek-perec megkérdezték tőlem hogy:

-Te b*zi vagy?- mindössze azért meg megveregettem egy barátom vállát.Emellett verseket írok amit szintén nyálasnak tartanak.Nehezebb így érvényesülni,de ha valaki így megkedvel, akkor abból igazi barátság lesz.

2013. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!