Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elérni, hogy a lányok tiszteljék a fiúkat?

Figyelt kérdés
Manapság a lányok java részét körüludvarolják, míg a fiúk kevésbé kelendő része lassan azért is bocsánatot kérhet, hogy megszületett. Az okok egyértelműek, mindenki tudja. Lehetne ezen a helyzeten változtatni valamilyen módon, hogy őket is vegyék ember-és férfiszámba?

2013. szept. 6. 12:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Azt lehetne tenni, ha mi férfiak összefognánk, megkutyálnánk magukat és eldöntenénk, hogy: 1) Nem, nem nyaljuk többet a lányok se ggét, azaz nem megyünk oda hozzá, hogy randit kérjünk tőlük, bokoljunk, hiszen ez megalázó. Inkább jöjjenek oda ők hozzánk. 2) Nem engednénk előre az ajtóban őket, nem udvariaskodnánk. Nem vagyunk a szolgáik. 3) Gyökreresen kiírtanánk azt az előtéletet, mely szerint a nőket védeni, sajnálni kell. Mi szorulunk arra, hogy az állam megvédjen bennünket a kizsákmányoló nőktől, hiszen a férfiaknak okkal rosszabb a sorsa a mai társadalomban, mint a nőknek. Ezt mindenki tudja, kivéve az agymosottakat.
2013. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
11 és a kisbabát kihordod helyettem?
2013. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
De sajnos a férfiak többsége, túlságosan puhapösz és/vagy agymosott idióta, ahhoz, hogy résztvegyen egy ilyen egyetemes összefogásban, következésképp, amit elmondtam, nem fog megtörténni. Tehát, nem lehet semmit sem tenni ezért.
2013. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

"11 és a kisbabát kihordod helyettem?"


A prosztatarákot elkapod helyettem? Megtennéd, hogy négy évvel előbb halsz meg, mint én?

2013. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
81 %, a gyerekszülésért már alapból tisztelik a nőket. Senkinek nem jutna eszébe viccet csinálni abból, ahogyan egy nő vajúdik. Ellenben ha pl. egy fiút bántanak, az legalább annyira fájhat neki lelkileg, mint a szülés egy nőnek testileg; csak éppen az előbbivel senki nem érez együtt. ezt mindenki tudja.
2013. szept. 6. 13:21
 16/24 anonim ***** válasza:
Kérdező: ott a pont.
2013. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%
Bocs kérdező, én ezt a 31%os hülyegyereknek írtam.
2013. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
tudod kérdező, nem kell hagyni, hogy bántsanak. Nő létemre, szinte sosem bántottak meg, mert kerültem a helyzeteket. Tudtam, kivel nem kell foglalkozni, kivel érdemes, kivel éri meg. Nem kell nektek megalázkodnotok, nem kell futnotok a nők után. Senki nem várja el.
2013. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyen emberek, mint a #11-es nem érdemel tiszteletet, hisz ő sem ad. Azzal akarja kivívni, ha másokat lealázna.

Az udvariasság férfias.

Annyiban viszont igaza volt, hogy nem kellene a csöcskidobós, ribisen viselkedő-öltözködő lányokat az egekig magasztalni, mert sokan már annyira szépnek és értékesnek hiszik magukat, hogy úgy gondolják ők bármit megtehetnek.

2013. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
16%
Én megadom a tiszteletet, annak, aki: 1. nem hülyegyerekes le oktalanul, nem személyeskedik 2. aki nekem is megadja, és olyan mértékben adom meg amilyen mértékben megkapom, 3. aki racionálisan gondolkodik és nem megalapozatlan előítéleteket vág az ember fejéhez.
2013. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!