Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában én vagyok az, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában én vagyok az, aki tanácsokat ad másoknak ilyen helyzetben, de most tanácstalan vagyok. Segitenétek?

Figyelt kérdés
Elsősorban tudni kell ,hogy én nem vagyok az a szerelmes tipus, soha nem volt még pasim ,és nem leszek könnyen szerelmes. Mondhatjuk azt is ,hogy válógatós vagyok ,mivel nem járnák egy olyan fiúval aki kövér, aki csúnyán néz ki ,aki beképzelt stb(olyan fiúknak van esélyük akiknek van kockahasuk)..Mindezek ellenére most úgy érzem ,hogy szerelmes vagyok egy olyan fiúba akibe nem lenne "szabad". A fiúnak nincs kockahasa , átlagos frizurája van , nem olyan cuki stb.. Nála sokkal szebb fiúkat is ismerek de mégis ,mintha őt szeretném... A probláma ott kezdődik ,hogy a fiú 5 évvel idősebb nálam , és lehet ,hogy én is tetszem neki. A baráti köre azt mondja ,hogy soha nem beszél rólam ,azt mondják ,hogy más lányok tetszenek neki(habár ők sem tudják ,hogy ki tetszik neki). Ezzel szemben a szülei azt mondják anyukámnak ,hogy sokat beszél rólam ,meg ,hogy szokta mondani ,hogy milyen szép vagyok stb. .. Szerintetek kinek hidjek? A barátainak ,vagy az anyukámnak?

2013. szept. 6. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Az előbb egy olyan ref-el nyomtad, hogy sexybettycicus, vagy mi szösz, kár volt váltanod.


Kedves bettyke, szerintem mig a magad életét nem tetted rendbe, addig te nem hogy tanácsot, de egy nyik-ket se ejts ki a szádon:D ismerkedni meg eszed ágában ne legyen, ha vannak még emberbaráti érzéseid vadidegenekkel szemben:DD

2013. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Girgoy ***** válasza:
Az a megoldás nem jön szóba, hogy megkérdezed a fiútól? ;)
2013. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentező. Szeretném ha tudnád ,hogy Bettyci-the-sexy-girl és amanda77 nem egyazon személyek :) Okoskodásodat értékelem ,de kérlek választ adj nem csak pusztán kommentet :) Köszönöm .

Második kommentező : A fiúval nem szoktam beszélni..

2013. szept. 6. 16:35
 4/4 Lamakid333 ***** válasza:
Szerintem Hidj... (Higgyek helyesen)... vagy inkább hidd el a szülőknek amit mondanak, hiszen ők vannak vele sokkal többet. Egyszerűen csak ejtsd el anyukádnak hogy ha bepróbálkozna nálad a srác, akkor nem utasítanád el, lehet még örülnél is neki. Ezt szerintem ő tovább fogja adni a srác szüleinek, ők meg a srácnak. Lehet nem rögtön, de próbálkozni fog nálad ha érdekled. És így ezzel minden le van rendezve!
2013. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!