Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti is féltek a roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is féltek a roma fiúktól a suliban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mármint ,hogy az iskolában ott vannak és nem-e kötnek beléd vagy ,hogy ha pl. elkezdenek neked udvarolni és te nem akarsz vele kapcsolatot azt ,hogy mondod meg neki úgy ,hogy másnap ne verje szét a sörösüveget a fejeden a haverjaival!?

2013. szept. 6. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Csodálkoznék, ha a közelembe mernének jönni egy sörösüveggel, hogy a fejemhez vágják. A kérdésedre a válasz nem, mert tudják, hányas a kabát.
2013. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
"hogy mondod meg neki úgy ,hogy másnap ne verje szét a sörösüveget a fejeden a haverjaival!?" ne haragudj de itt hatalmasat szakadtam XDD amúgy meg szerintem el túlzod a dolgot nem vagyunk mi annyira olyanok... 16/romafiú
2013. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
én nem féltem, mert a bátyáim midig megverték őket
2013. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért az "annyira" ott van
2013. szept. 6. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:

van egy aki állandóan üldöz pedig én nem féltem neki elmondani előszőr szépen, aztán durván is mert a szép nem hatott

próbálom elkerülni, eddig a többivel meg lehetett normálisan beszélni hogy nem ők felfogták.

2013. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy ott van az "annyira"... Nem vèletlen. Sajnos nem ìrhatom azt,hogy egyáltalán nem,mert akkor hazudnèk mert itt nem szemèly szerint ròlam van szò(mert èn nem azok közè tartozok akik ìgy viselkednek), hanem a fajtámròl. Második válaszolò voltam.
2013. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
acélbetétesbe járok suliba, eggyátalán nem.:S :D
2013. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!