Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van néhány fiu a suliban aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van néhány fiu a suliban aki tetszik nekem, de mindenkinek a legjobb barátnőm tetszik, nem értem mért. Pedig még azt is mondták, hogy olyanok vagyunk mint a testvérek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Azért tetszik a legjobb barátnőd, mert valószínűleg ő szebb mit te.

Nem tudsz mit csinálni. A szép lányok mellett mindig van egy csúnyább, hogy szép még szebbnek tűnjön.

Keress magadnak egy csúnya legjobb barátnőt és megvan a megoldás.

2009. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
én is csak ezt tudom tanácsolni az én legjobb barátnőm is szép én is az vagyok csak legtöbb nek még is ő jön be ezért kell néhány csunyább barátnő is ez bunkóság de ez van:D:D
2009. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Hahahahahaha le vagy írva
2009. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kapd be!
2009. jún. 9. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne halgass ezekre a bunkókra. Én is így vagyok vele. Hidd el majd jön egy fiú akinek NEM a legjobb barátnőd fog tetszeni hanem te, mert mint tudjuk ahány ember annyi izlés. Olyan nincs hogy ne jöjj be valakinek :D na puszi
2010. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16:00 vok: még annyit hogy ezért ne dobd el szegény bnőd mert nem tehet róla. tudom hogy van egy kis irigység a dologban mert ismerem az érzést, és tudom hogy nagyon idegesítő tud lenni!
2010. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele,nyugi,de ahhogy már mások is mondták,eljön majd az a valaki is az életedben,akinek te jelented a legszebbet,nem pedig a barátnőd.:)

én mindig erre gondolok.

és ez így van,barátkozz csínyábakkal is,mikor látod azokat a fiúkat akik tetszenek neked,legyél a cyúnyább barátnőiddel,és akkor majd te tetszel nekik :D

tapasztalat ;)

2010. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öld meg!!!:)
2012. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!