Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fog még tartani? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog még tartani? Mit tegyek, hogy vége legyen?

Figyelt kérdés

Első szerelmemmel 1 évet voltunk együtt, és 2,5 éve szakítottunk... Nagyon csúnya vége lett, nem lehetünk többet együtt. Ő 1,5 évig próbált visszakapni, de ugyebár nem lehet... Ami történt nem lehet semmissé tenni. Az utóbbi évben 1-2 alkalommal beszéltünk, de az is veszekedésbe torkollott... Mégis, legutóbbi beszélgetésünkkor is így váltunk el: "tudod hol találsz, tudod, hogy helyed van nálam." - ezt ő mondta, és belinkelte a közös számunkat...


Úgy érzem nem vagyok szerelmes, és nem is tudom megbocsátani amit tett, de valamiért mégsem tudom elengedni. Valamiért hiszek benne, hogy megváltozott és folyton a fülemben cseng amit mondott "talán évek kellenek, de végül együtt leszünk boldogok". Minden nap meglesem egy fake profilról a facebookját (mivel letiltottuk egymást) a youtube csatornáját nézegetem, a kedvenc zenéit hallgatom... Tudom, beteges amit csinálok.. De szeretném tudni, hogy mi van vele, hogy van.


Miért nem tudom elfelejteni? 2,5 éve szakítottunk, 1,5 éve nem is láttuk egymást, 200km-re vagyunk egymástól, mégis, naponta többször eszembe jut...

Mit tegyek, hogy vége legyen? Úgy érzem megőrülök...

20N


2013. szept. 7. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha lenne más dolgod is, mint ezen járatni naphosszat az agyadat, akkor kevésbé töltené ki a gondolataidat. Azt is jobban tennéd, ha szakítanál a régi dolgokkal, mert így csak bekattansz tőlük.

Egy új kapcsolat megoldaná ezt, de amíg a régiben dagonyázol, az megakadályozza egy új létrejöttét.

2013. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!