Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én szerintem gáz, ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szerintem gáz, ahogy a mai lányok viselkednek?

Figyelt kérdés
Egy példa:kipakolják a testi adottságaikat, alig van rajtuk ruha, így feltesznek egy csomó képet a Fakebookra.Aztán meg sír a szájuk hogy megerőszakolták őket...és ez csak egy példa!

2013. szept. 7. 16:32
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ha könnyen kapható, a pedofil alakok hamarabb rávetemednek az erőszakra, mint egy kultúráltan felöltözött lány esetében, mivel gondolják hogy az a lány el fogja hajtani a francba.Mig a kis nyeletlen 15-17 éves csajokat beszéditik...
2013. szept. 7. 16:42
 12/23 A kérdező kommentje:

9-es!

Annyit kell tenni ellene amennyit lehet.Normálisan fel kell öltözni.Ennyi.

2013. szept. 7. 16:44
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

ennyivel a lányok is feltehetnék ezt a kérdést, hogy nem gázak a mai fiúk/"férfiak"?

csak átugrok egy nagyobb városba és máris kb a pasik 50%a szolis, v-nyakú trikós, idétlen zselés frizurás és úgy mennek a járdán, mintha istenek lennének. másik része meg látszik hogy egész nap a fehérjeport számolgatja kondi közben(aztán merj hozzászólni, ha félrelök a buszban).

természetesen vannak normálisak is, csak nem valami sok... :/


egyébként a hiányos öltözködés nem jogosít fel senkit arra, hogy megerőszakolhatja bárki az illetőt... a lányok is előre gondolkozhatnának, de a pasik is, akik képesek megfektetni egy 14 év körülit, aki nem tud magáról annyira részeg(ráadásul a lány még fel se nőtt agyilag).


hiába jelentetted a 13-ast, akkor is igaza van.

2013. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.


(Nemi erőszakot semmivel sem indokolhatsz. Az araboknál a beöltöztetett nőket is megerőszakolják.)

2013. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

15-s!


Èn pont olyan vagyok, aki az átlagos kategoriába tartozik.

Ez az, hogy minket meg észre sem vesznek akik normálisak...bezzeg a felnyalt hajút azt igen

2013. szept. 7. 17:11
 16/23 anonim ***** válasza:

nekem aztán mondhatod kérdező.. :D én undorodom a félrenyalt hajúaktól. főleg az, amikor oldalt kopasz és felül meg egy csücsök xD nem bírom máshogy jellemezni. gáz. (de lehet hogy csak azért tartom gáznak mert nekem a hosszú hajú pasik jönnek be(belőlük is egyre kevesebb van:( ) )

mindenkinek más jön be. ez van.


bocsi az offért :))

2013. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen egyetértek a kérdezővel.


Bár valóban nem lehet mentség a szexuális erőszakra az, ha valaki kihívóan öltözködik.


De hogyha én nem vigyázok a telefonomra, vagy nyilvános helyen, elővigyázatlanul tárolom a pénzemet, esetleg kérkedek a vagyonommal vagy olyan márkás cuccokat hordok, ami szemet szúr másoknak, megtámadnak és kirabolnak... Vagy esetleg ellopják a pénzemet meg a telefonomat mert elővigyázatlan voltam, szabadon hagytam, akkor nekem mindenki azt mondja, hogy lehetek ilyen hülye, nem vigyáztam a cuccaimra, megérdemlem.


Egy nő esetében, már ha a legkisebb beszólás is történik, mélységesen elítélik az illetőt és felháborodnak. Ennek sztem az az oka, hogy a férfiak többsége szeret kiváltságosként bánni a nőkkel. Egész egyszerű a magyarázata. Olyan esetek ezek, amikor megállnak a zebrán egy nő előtt, vagy segítenek neki valamiben, akár ismeretlenül. Esetleg gyorsan a védelmére sietnek, ha valaki bántalmazni próbálja (Persze ha egy gyengébb fiút próbálnak bántalmazni, akkor nem avatkoznak bele). Él az emberek mélyén egy olyan érzés, ha jótékonykodnak egy nővel, akkor talán szexet kapnak érte cserébe majd. Még ha nem is tudatosan, de ez lehet mögötte.


Más:

A kihívó öltözködés valójában nyílt provokáció. Egy felhívás arra, hogy megnézzék, csorgassák utána a nyálukat. A férfiakra ugye ez akár tetszik akár nem, hatással van, megnézik a nőt, még ha nem is jön be nekik. Nem lehet nem észrevenni egy ennyire nyílt és figyelemfelkeltő dolgot. Feltételezem, hogy valahol mélyen a férfiak tudatában, már a tudattalan részben, ahol csak ösztönök vannak, él egyféle hajlam, hogy akár erőszakkal is, de megkapják a nőt. Lényegében hajlam az erőszakra. Csak ugye mivel civilizáltak vagyunk, rengeteg olyan idegrendszeri mechanizmus van, ami ezt kordában tartja és ellenőrzi. Ezért nem történik meg egészséges embereknél ilyen. De attól még a vágy megvan, ha bevallják, ha tagadják.


A nők állandóan csábítani akarják a férfiakat, rávenni dolgokra. Az öltözködés az én értelmezésemben egy nyílt provokáció arra, hogy "nézd milyen kívánatos és szexi vagyok - erőszakolj meg, ha mersz".


Ha jobban megnézzük rengeteg férfi szexuális zavarnak a nők az okozói. Ami a férfiaknál deviáns dolognak számít, azt a nők egyre inkább provokálják.


példák

-análszex

Nem egészséges dolog, káros mind a férfira, mind a nőre.

A nők szeretik kiemelni a feneküket, feszülős dolgokat hordani, hogy a férfiak lássák. Mozgásukkal is a felhívják a férfiak figyelmét a formás fenékre. Na meg egy kevésbé beteg dologra is: hogy megfogják, megmarkolják, rácsapjanak.


-lábfétis

A legtöbb ember tart ettől és ez is kicsit beteges dolognak számít. Mégis a nők előszeretettel hordanak szandált, hogy minél mezítlábasabbak legyenek. (Miközben a férfiaktól elvárja a társadalom hogy nyáron is minimum zárt cipőt hordjanak)

Egyes férfiak begerjednek a női lábfejektől és izgatja őket. Sztem ez is egy nyílt provokáció a férfiak züllesztésére.


Magassarkú:

Kényelmetlen, zajos, idétlen és egészségtelen. Egyes férfiak mégis odavannak érte és szex közben is igénylik. Mármár fetisizálják a magassarkú cipőket. A nők meg előszeretettel hordják.


Szex több nővel, lezbikusság:

A legtöbb nő elítéli és tagadja. A tisztességes férfiak közül sem mennének bele a több nővel való szexbe.

A nők mégis előszeretettel érintik meg egymást, dörgölőznek egymáshoz férfiak előtt is. Viccelődnek, mintha lezbikusok lennének. A férfiakat ez ugyanúgy gerjeszti, még ha ellenállni is akarnak.


Nem tulajdonítok ennek a témának olyan nagy jelentőséget. Csak nem értem, ha én észreveszem ezt így, mások miért nem.


Elég érdekes, hogy a szélsőséges eszmék, politikai irányzatok betiltottak. Tiltott dolognak számít a jelképeik viselése vagy nyilvánosságra hozatala is. Szintén tiltott dolog az ilyen jelképek alatt szerveződni vagy bármilyen mozgalmat indítani. A társadalom ezeket az eszméket kártékonynak ítéli, mert emberellenesek. Csírájában akarja elfojtani őket. Még a próbálkozás a felelevenítésükre is büntetendő.

Egy ilyen nagy kaliberű dolgot összehasonlítva a nők stílusával, öltözködésével... A nők mintha szándékosan akarnák zülleszteni a férfiakat. (Függetlenül attól hogy a férfiaknak bejön a látvány vagy nem. Megvan rá a lehetőség mindkét fél oldalán hogy elutasítsa ezt a saját életére nézve vagy elfogadja). Az egész egy nyílt provokáció, hogy a férfiakból kicsalogassák az állatot. Bűncselekmények elkövetésére vegyék rá. Vagy ha nem is követi el, kínozza őket a vágy, hogy akarnak valamit, de nem kaphatják meg, mert büntetés jár érte. Az is lehet, hogy a nőknek már ez is élmény, hogy érzelmeket váltanak ki a férfiakból. Ugyanakkor a dolog mindkét nemet izgatja. A nők is élvezik hogy kívánatosak és szexisek. És a nők tudatának a mélyén is megvan a vágy, hogy "erőszak áldozatai legyenek". Persze ehhez általában egy tipikusan jó pasit társítanak megfelelő egzisztenciával.


Bocs, hogy ilyen hosszú lett. De ki akartam fejteni a gondolataimat.

2013. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
25%

Előző vagyok. Másik témakör, de szerintem kapcsolódik hozzá.


Ez is a nők provokációja. Ahol egy párkapcsolatban a férfi veri a nőt... Ez elítélendő, igazi férfi nem tesz ilyet. ÉS EGY IGAZI NŐ NEM TŰRI AZ ERŐSZAKOT! Azonban rengeteg olyan eset van, hogy a nő az erőszak ellenére a férfi mellett marad. Tudja hogy a férfi erőszakos, nem változik meg. Sokszor azt is tudja, mi fog történni. Mégis kiváltja az eseményt. Tudja hogy mi az, amivel a férfit felhúzza és mi az "amiért verés jár". Provokálja a férfit. És megteszi és elviseli és nem tesz ellene semmit. Nem fordul segítségért és továbbra is fentartja a helyzetet. Ehhez mindkét fél hozzájárulása szükséges.


Egyébként Freud is megmondta, hogy a szadizmus a férfiassággal, a mazochizmus a nőiességgel társítható össze. Bár a magyarázatát vizsgálták és nem teljesen egyértelmű, vannak átfedések, de döntően így állíthatóak párba ezek a tulajdonságok.

2013. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Teljesen igazad van!

Ment a zöldpacsi!

2013. szept. 7. 18:11
 20/23 anonim ***** válasza:

engem nem az öltözködésükkel van baj, legalább van látnivaló amikor jövök haza az egyetemről xd


Inkább az a baj hogy olyan sok a férfias csaj, nem aranyosak/bájosak, hanem csak a partizásra tudnak gondolni, a másik hogy vmelyiknek olyan igénye van hogy csak vmi hírességgel, vagy gazdaggal jönne össze (hallottam már pár ilyenről hogy be is vallotta)

2013. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!