Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csaszar utan ugyanugy viselked...

Csaszar utan ugyanugy viselkednek a picik mint a normal szulesnel vagy ahogy hallottam bagyadtabbak esetleg nem sirnak fel rogton?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém azonnal felsírt, és a kezdetektől nagyon aktív, mosolygós, mozgékony baba. már lassan 1 éves, és totyog:)
2009. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most várom az első babánkat.

A szülésfelkészítőn azt mondták, hogy csaászár esetén két lehetőség van:

1. altatással

2. epidurális érzéstelenítéssel (gerincbe)


ALTATÁS esetén azt mondta a szülésznő, hogy előfordul, hogy az altató anyagból valamennyi már átmegy a baba szervezetébe, ezért nem olyan élénk, amikor kiemelik, esetleg nem sír fel, ébresztgetni kell, mert bealszik.

EPIDURÁLIS érzéstelenítés esetén ez a helyzet nem valószínű, hogy bekövetkezik.


egy 36 hetes kismama

2009. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hogyan kellett volna viselkednie sima szülésnél, de szerintem teljesen normálisan viselkedett a lányom. :)

Ahhoz képest, hogy 18 óra vajúdás után császároztak szívhang és egyéb problémák miatt, 9/10 lett az Apgar-ja.

Nem hinném, hogy a császár miatt bágyadt a baba. Bár a császár milyenségétől függhet. Mi mindketten keményen dolgoztunk, éppen csak a kitolás hiányzott.

Akinek programozott van, lehet, hogy másként viselkedik a babája, mivel "meglepik", nem magától akar kibújni, lehet, még nem is lenne készen rá (nem testileg értem) az a csöppség.

Ennek ellenére én úgy gondolom, hogy nem kell emiatt aggódni. Szerintem nincs nagy eltérés császáros és normál módon született babák között.

2009. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
altatasban lesz:(
2009. júl. 8. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!