Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Magyarországon lenne igény szuperhősökre?

Figyelt kérdés
Mindig is őket tartottam követendő példának és kedvet kaptam, hogy önjelölt igazságosztó legyek. Annyi sok szarságot hallani innen, onnan, hogy éjszakánként megkéselnek, kirabolnak, összevernek embereket, megerőszakolnak nőket és senki nincs, aki tenne ellene. Elég jó fizikumú vagyok, iskolában szakirányú oktatás keretében tanítottak önvédelmet is és úgy gondoltam, ha kiköltözök valami nagyvárosba, esetleg megpróbálok maszkos jótevő lenni. Vagy legalább csak valahogy megmutatni az embereknek, hogy nem kötelesek eltűrni tovább a bántalmazást. Szerintetek hülyeség és napokon belül elfogna a rendőrség, mert bolond vagyok?

2013. szept. 7. 18:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd küldöm angyalföld fölé a jelet Batman!:D
2013. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
igen valami cigány gyilkos szuperhőst
2013. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a 18 kerületbe (Havannára) lenne ott mit csinálnod...

Vagy 8. kerületben főleg Baross utcában

2013. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Még téged csuknának le érte.

Hacsak nem perel vissza azért mert az arca felsértette az öklödet :D

2013. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
*perelsz
2013. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
ha esetleg etnikai kisebbségit fékezel meg a cselekedetében te vagy a bűnös mert ugye a kormányt is az etnikai fosok alkotják
2013. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Az önbíráskodás bűűűűn, és egy civil jogi még jogi ismeretekkel sem oszthat igazságot csak azért mert úgy érzi hogy neki az a dolga, viszont, ha úgy érzed hogy igazi fizikai módon akarsz segíteni az embereken, akkor csatlakozhatsz a rendőrséghez, tudniillik ők a közhiedelemmel ellentétben nagyon is sokszor akadályoznak meg hiradóba illő bűncselekményeket.


És mielőtt valaki nekemesik, ezt nem csak úgy feltételezem, hanem én magam is ismerek egy csomó rendőrt nagybátyámon keresztül, és sokat hallottam hogy merre mit ügyködtek, és le a kalappal előttük. Meg kár hogy sokan tényleg nem nézik őket semmibe, egyeltalán nem tartom igazságosnak az előítéleteket velük szemben...

2013. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

az önbíráskodást a törvény bünteti...

jah és ne akarj vasember lenni mert széthordanának a... a... az afro magyarok.

2013. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nyugodtan arasd a rossz arcúakat, de nem ajánlanék semmiféle megkülönböztető öltözéket, az csak a hátrányodra válna.

Előbb-utóbb elkapnának egyébként, vagy túl nehéz ellenfélre találnál.

2013. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szuperhősösdit akarsz játszani, akkor menj rendőrnek, vagy csatlakozz valamelyik tolvajkergető csoporthoz. Ez minden amivel legálisan tudod szolgálni a közt.
2013. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!