Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képesek lemondani a huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek lemondani a huszonéves nők a züllött, lázadó korszakukról egy komoly párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy van ilyen férfiben, mert egyik barátom hajlandó volt a szerelméért megkomolyodni. Na, de a nőkkel mi a helyzet?
2013. aug. 15. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ideig-óráig
2013. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Határozottan igen!
2013. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, és van értelme, bármiről képes vagyok lemondani/hajlandó vagyok változni ÉRTE!
2013. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, de nálam a lázadó korszakom tizenéves koromra volt tehető, akkor buliztam is, kipróbáltam a dohányzást stb. most huszas éveimnél tartok /tehát a generáció stimmel/ és teljesen kinőttem ebből.Tanulok, dolgozom, komoly kapcsolatom van, nem mondom, hogy nem járok/járunk szórakozni, de mindenképpen szolídabb módon. Szerintem nem normális, ha az ember örökké lázadó akar maradni.Bár manapság már sosem tudni..
2013. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát nem mindig. Az én kapcsolatomnak azért lett vége, mert a barátnőm, aki 22 éves minden más nap bulizni járt. Alig voltunk együtt; és azóta sem nagyon komolyodott meg.
2013. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
biztos akad.
2013. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha nincs rá esély, akkor bele sem kezdek...
2013. aug. 15. 16:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Esély mindig van. De ezt te csak te láthatod, nem mi.
2013. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

igen, meg tudnak változni de nem egy komoly párkapcsolat miatt, hanem mert kiöregszenek belőle, kinövik

egyébként aki ilyen jellem, annak ilyen jellemű pasija is lesz, az pedig nem fogja bánni ha bulizik

2013. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem pont a bulizással van a baj, hanem az ivással, dohányzással meg a nem túl nőies viselkedéssel.
2013. aug. 15. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!