Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú de nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de nem tudok flörtölni!?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác már egy éve..barátnőm mostanában egy csomószor nézi,beszél vele meg minden és azt hiszem neki is tetszik:(

Tudom hogy az én hibám hogy nem lépek de ő a 'menőbb' kategóriába tartozik az osztályba én meg egy senki vagyok..nem tudom van-e nála esélyem és hogy hogyan flörtörhetnék mert én ehhez nem értek.Amúgy sokat beszélgettünk régen most is szoktunk még és folyton ölelget, néz.Ez jelenthet legalább egy kis minimális esélyt?

15/l



2013. szept. 7. 20:29
 1/2 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Én nekem már így is úgy tűnik hogy eléggé közel álltok, szóval sok mindent nem kell csinálnod, de remélem azzal tisztában vagy hogy a flörtölés tulajdonképpen burkolt szexuális utalásokat jelent, amihez igazából sok tippet nem hinném hogy kell adni, viszont te ahhoz még bőven túl fiatal vagy...
2013. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi akkor félreértettem a szó jelentését XDDD

Azt mondod? Nem tudtom, mostanában nem beszélünk annyit mondjuk idő sincs://

2013. szept. 7. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!