Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hódítsak meg valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsak meg valakit akit nem érdeklek?

Figyelt kérdés

Van rá valami esély hogy egyszer csak kapcsoljon,hogy nem is lennék rossz választás, mert mégiscsak sok a közös vonás?

Ha beszélgetünk amit ÉN kezdeményezek tök jól elvagyunk és hasonló dolgokat is szeretünk.

16L vagyok a srác 17


2013. szept. 7. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ez így nagyon rosszul jön ki,hogy te vagy a lány... Én a helyedben nem próbálkoznék,ált. a fiúk nem nagyon díjazzák,ha egy csaj,aki nem jön be nekik,nyomul. :/
2013. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen régóta ismered? Mert ha nem mostanában ismerkedtetek meg és nála sose volt meg az az érzés akkor szerintem már nem is lesz, vagy jön neki magától vagy nem az ilyet nem lehet erőltetni.
2013. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kb másfél hónapja ,majdnem 2
2013. szept. 7. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha elakarsz érni valamit és azt várod, hogy közben körbeugráljanak, hát akkor ki kell hogy ábrándítsalak.


Ha azt akarod, hogy egyszer csak kapcsoljon, akkor bizony meg kell fogni a kezét és rá kell tenni a kapcsolóra. Lehet, hogy rossz irányba fogja kapcsolni, de legalább fogja valamerre.


Persze csak akkor ha annyira tetszik neked, hogy ezért képes vagy a női büszkeségedet félre tenni. Abból, hogy kijelentetted és elég szépen ki is emelted, hogy te kezdeményezed a beszélgetéseket, látom még nem vagy ezen a szinten. De hát még csak 16 éves vagy.


Nekem volt olyan barátnőm, aki gyakorlatilag hidegen hagyott, hiába tudtam, hogy őt nagyon is érdeklem. Mindaddig amíg el nem kezdett hívogatni mindenfelé, szóval elég szépen tett érte, hogy legyen köztünk valami. Azt hiszem a 4. találkozásunknál közölte velem, hogy már kicsit nehezteli a dolog, hogy mindig Ő hív el mindenfelé, én sosem. Megjegyzem elég könnyen kapható lánynak tartottam, ezért nem akartam vele semmit, de a kitartása kicsit elgondolkodtatott. Aztán össze jöttem vele, mert hát bizonyított, gyakorlatilag tepert értem. Csak aztán felmerült bennem, hogy a leányzó nem csak könnyűvérű, hanem képmutató is, és imponált neki az anyagi helyzetem.


Na mindegy, a lényeg abból amit előbb leírtam: ha ő nem teper értem, akkor gyakorlatilag két mondatot nem váltottam volna vele. Nem azért mert akkora embernek tartom magam, egyszerűen csak azért mert az élet egyéb területeire koncentrálok. Megjegyzem mielőtt megszólított volna nem tudtam a "hátrányos" tulajdonságairól.

2013. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én szívesen harcolok érte csak folytn az jár az eszembe hogy nem -e gondolj azt,h jaj már megint írt,hogy rázzam le,mit akar.. Hogy csak udvariasságból beszélget velem mert nem akar megbántani,bunkó lenni
2013. szept. 7. 21:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Senki semmi ötlet?
2013. szept. 7. 23:14
 7/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy szereti egy a szivárványt szaró csillám pónikat!?
2013. szept. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit lazábban kéne állnod a dolgokhoz, nem pedig ennyire görcsösen. Túl sokat belemagyarázol a semmibe.
2013. szept. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!