Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, akik nem dohányozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, akik nem dohányoztok! Nektek mennyire visszataszító, ha egy srác/férfi dohányzik? Érdekel ez benneteket?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérnék! :)
2013. szept. 8. 19:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A pasim aki néha ha olyan volt a hangulat, elszív egy-egy cigit. Amíg fogat nem mosott nem csókolóztam vele. Mert undorító a szája szaga meg íze.
2013. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
huuuuha! ez nálam nagyon személyiség függő!
2013. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha nem viszi túlzásba és nem bűzlik a cigifüsttől a ruhája akkor nem zavar.:)
2013. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem számítottam pár perc alatt ennyi válaszra, köszönöm :)

Na és ha a srác "félrevonul" dohányzásnál, nem a lány közelében csinálja, + bevesz egy rágót utána?

2013. szept. 8. 19:55
 15/18 anonim ***** válasza:
Annyira érdekel, hogy társként csak nem dohányzót tudok elképzelni, mert nem bírom a cigifüstszagot és az erős dohányosoknak még a bőrükön is érezni, nemhogy a leheletükön. Ugyanúgy a sűrűn alkoholt fogyasztókat, valamint a drogosokat sem bírom, bár mindenkinek a maga dolga, hogy a saját egészségével mit csinál, tehát el nem ítélem őket, de nem is sajnálom. 31N
2013. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar a füst. Nem állítom, hogy nem tudnék beleszeretni egy dohányzóba de az biztos, hogy ismerkedés során a nem dohányzók élveznek előnyt nálam.
2013. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én el nem tudom hinni, hogy egy rágótól elmegy a szaga a ciginek. Plusz a környezetet akkor is szennyezi. Amit még megfigyeltem, hogy sok dohányos ugyan próbál illedelmes lenni a többi emberrel (na még azt sem mindenki), de az eszébe sem jut, hogy az állatoknak is ugyanannyira árt. Én kutyás vagyok, és elviselem az egyik ismerősöm aki dohányzik, mert szeretem, de a guta üt meg attól, hogy halál nyugodtan a kutyáim képébe fújja az x-edik cigit meg a fejük fölött hadonászik a parázsló csikkel! Na az undorító, akkor is ha emberként én nem itélem el.
2013. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem. Nálam kizáró ok, ha a fiú cigizik és ha részegre issza magát. Adtam már esélyt egy ilyennek, de egyszerűen nem tudtam elviselni ezt a 2 káros szenvedélyt.
2013. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!