Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép nők direkt jönnek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nők direkt jönnek össze pénzes férfiakkal vagy tudatalatt működik ez náluk?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Az élet nagy kérdései..(és nagy problémái..)
2013. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez nem is kérdéses...
2013. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dirty111 ***** válasza:
direkt
2013. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szép vagyok,csinos...és mégis mindig csóró pasijaim vannak :) Bár lehet hogy te "szép" alatt műmellű plázacicákat értesz,ez esetben ne csodálkozz ők csak a pénzre mennek.
2013. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki ezzel jön... kérdem én, hol látsz gazdag pasit? Ha gazdag is, hidd el, hogy megválogatja mire költi a pénzét. Pont az a leggyakoribb, h a gazdagabbak a legfukarabbak és igazából ha már egy sört kifizetnek egy lánynak, azért már szex az elvárás. Sok ilyennel találkoztam már, úgyhogy ha egy szórakozóhelyen valakinek bejövök és meg akar hívni egy italra, akkor nem engedem neki, hogy ne "tartozzak" semmivel.
2013. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ó hát persze, én és a barátnőim nem vagyunk ilyenek....(anyátok)
2013. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Balanus_concavus ***** válasza:
A jó egzisztencia vonzó tulajdonság, a nők és a férfiak is a lehető legjobbat akarják, akár kinézetben, akár anyagi értelemben.
2013. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szép nő vagyok, de a nőket szeretem. :D Most akkor mi van? :D
2013. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nők alapból csak a pénzes pasasokra hajtanak. Ha ilyen esetleg nincs, illetve már a hét minden napjára van "barátnője", akkor válogatnak a lenézett söpredékből...
2013. szept. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!