Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtam egy lányban,2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam egy lányban,2 év után. Most nyugtalan vagyok, nem találom a helyem, hogy kűzdjem le?

Figyelt kérdés

Van az úgy, hogy az ember csalódik egy nagyot. És ilyenkor mindig ürességet érzek: mikor lesz társam? Honnét? Mert mindig arra gondolok, hogy sehonnét. Aki túl közvetlen, azt úgyis elmarja valaki, aki meg az ellentettje, az meg megközelithetetlen.

Alig aludtam pár órát, felkeltem hajnalban, mert nem birtam tovább egy helyben maradni. Vannak hobbijaim, lekötéseim, most mégis üresnek, elhagyatottnak, kilátástalannak érzem magam.


2013. aug. 15. 18:04
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint 2 éve nem volt senkim, Őt egy hete ismertem meg, minden jó volt, és közbejött valami...
2013. aug. 15. 18:06
 2/4 anonim ***** válasza:
alkohol.
2013. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod jók, hogy erre senki nem tud nagy okosságot mondani, csak a szokásot: IDŐ, barátok társasága, szórakozás, hobbikba temetkezés, olyan dolgokkal való foglalkozás, amik örömet okoznak.
2013. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elegem van a hobbikból, barátokból! Feleségjelöltet akarok...
2013. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!