Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk lánybarátainak apró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk lánybarátainak apró kis szurkálódásait hogy tudnám legyőzni? El tudom magam fogadtatni valaha is velük? Vagy a barátomnak kéne kézben tartania a helyzetet?

Figyelt kérdés

pl.: eléggé szeretem-e, 5 éves kapcsolat után 2 hónapra összejönni valakivel túl gyors, biztos csak a felejtés miatt jöttem össze vele, az előző barátom egy adonisz volt mitől érem be hirtelen egy átlagos kinézetűvel és társai.

Nem tudom mit vétettem ellenük, egy rossz szavam nem volt hozzájuk. De nagyon bánt, mert gimi óta fennmaradt haverok ezek a lányok. 22L


2013. jún. 18. 23:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Védd meg magad vagy mint mondják: egyik füleden be a másikon ki :)

Szerintem a barátod úgy gondolja, hogy elég érett vagy ahhoz, hogy ne akadj fent ilyen dolgokon. De lehet az is , hogy neki nem tünik fel, nem tudom. Mindenestre ha már nagyon zavar, akkor állj ki magadért, kérd meg, hogy hagyjanak béken, mert nekik semmi közük sincs a ti magán kapcsolatotokhoz. :) Ha kettötök között minden müködik és nem érzed úgy, hogy csak pótlék vagy neki, akkor semmi baj sincs :) Remélem tudtam segíteni (:

2013. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!