Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha egy férfi éveken keresztül találkozóra hív egy olyan nőt, akibe nem szerelmes?

Figyelt kérdés
A férfi nem szerelmes a nőbe, de nagyon tetszik neki. A nő pedig egykoron nagyon is szerelmes volt a férfiba. Mivel a férfi éveken keresztül hívja találkozóra a nőt, tehát nagyon is kitartó, ezért kizárnám azt, hogy csak szexre kell neki. Ha csak szexre kéne, akkor valószínűleg könnyebb prédát választana magának, nem pedig egy olyan nőt, aki régen szerette őt, most pedig egyáltalán nem reagál a férfi üzeneteire.
2013. szept. 9. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ez egy érdekes felvetés... erre én is szeretném tudni a választ :OO
2013. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-Lehet,hogy idő közben megváltoztak az érzelmei.

2-nem szexuálisan vonzódik a nőhöz,hanem emberileg.

3-próbára akarja tenni a nőt.

4-más tippem nincs.

5-nem mindég lehet azt tudni,hogy szerelmes-e vagy sem.

2013. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az én tippem az, hogy mivel ez a férfi igen nagy valószínűséggel éveken keresztül nem talált magának senkit, és folyamatos visszautasításokat kapott a nőktől, ezért az így keletkezett űrt szeretné betölteni valakivel. Olyan nőt szeretne választani, akiről úgy gondolja, hogy még mindig szereti őt (hiszen ez a nő annak idején mély érzéseket táplált iránta, így feltételezi, hogy még mindig szeretheti őt). Viszont mivel a férfi nem szerelmes, ez a kapcsolat, ha megvalósulna, rövid életű lenne. Tehát röviden: mivel ennek a férfinek jó ideje nincs senkije, szeretne találkozni egy olyan nővel, akiről úgy gondolja, hogy szereti őt, még ha nem is szerelmes belé (mármint a férfi). Jobb ötletem nincs.
2013. szept. 9. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Te teszed fel sokadszor ezt a kérdést?


Még mindig csak a külseje jön be neki és nem csúnyult meg a nő még eléggé az évek alatt.

2013. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan is van,hogy a férfi nem szerelmes a nőbe,de ha a nő igen,akkor a férfi hiúsága kielégül.

De,én azért tőle kérdezném meg,hogy mi a manót akar.

2013. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyezgeti a hiúságát a helyzet,emellett úgy gondolja,van kit talonban tartani.
2013. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!