Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vsnnak itt nagy csajozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vsnnak itt nagy csajozó gépek, akik igazán értenek a nőkhöz?

Figyelt kérdés
Lenne egy problémám,de csak priviben írnám le.
2013. szept. 10. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak 2 barátnőm volt eddig a legutóbbi 7 évig amiből gyerek is lett, de aztán nem voltam elég jó így elváltunk.

Szóval nem hinném h az vagyok , de ki tudja..

2013. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
İrj privàtot
2013. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nőügyekben pro vagyok, mi a probléma, nem tud palacsintát sütni?
2013. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
írj bátran szerintem tudok adni pár tippet és azt is írd le milyen lányról lenne szó szépség személyiség ilyenek..
2013. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hmmm, szerintem akiknek a válaszára vársz, azok egészen biztosan nem itt írogatnak a gyakori kérdéseken...
2013. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt a gyk-n nincsenek nagy csajozós pasik, akik mindent tudnak a nőkről, max csak azt hiszik magukról. :D

Úgyhogy szerintem jobban járnál, ha nem férfinak írnál, hanem egy nőnek, mondjuk nekem, mert csajozási tanácsokban igazán csak egy nő tud segíteni neked.

2013. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na lökd azt a problémát öreg :D
2013. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!