Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értenek a fiúk az alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értenek a fiúk az alatt, mikor azt kérik, hogy egy lány legyen aranyos és rendes?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy mit takar ez a két jelző. Elmagyaráznátok? 22l.

2012. okt. 25. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

hát pedig elég egyértelmű

mondjuk attól függ milyen élethelyzetben mondják ezt

2012. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is pasi vagyok,de szerintem ezt a legtöbben arra értik,hogy legyen olyan rendes,hogy leáll velük foglalkozni kb.Mert aki ezt írja,mondja,az csak vágyik a jóra.Én nem irogatok ilyesmit,meg keresek pontos leírással csajt,ismerkedek élőben,és meglátjuk.Akire úgy mondom,hogy aranyos,az ilyen kislányos,aki rendes,az meg nem szemét.
2012. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy hagyja magát...

:)

2012. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem ebből a szövegből totál az jön le, hogy egy bólogató kiskutya legyen a lány... Én nem bántok sosem senkit, úgy bánok másokkal, ahogy én szeretném, hogy bánjanak velem...
2012. okt. 25. 22:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

aranyos az a lány aki nem káromkodik mint a kocsis, nem lóg ki a pi*csája a szoknya alól, kedvesen értelmesen kommunikál és sokat mosolyog.

rendes az a lány aki nem ku*rva, vannak céljai stb... hadd ne magyarázzam órákig.

2012. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érted akkor segítek az értelmezésében.

Nem k*rva,nem úgy bánik a párjával mint egy darab ronggyal,hanem megbecsüli és tiszteli,nem káromkodik és nem olyan mint manapság a lányok nagy többsége(akinek nem inge ne vegye magára).

Persze a tiszteletet és a megbecsülést ki kell érdemelni,de ahogy a lányok közt,éppen úgy a fiúk közt is rengeteg olyan van aki várja a sült galambot és várja,hogy az ilyen jelölt az ölébe pottyanjon,de annak akkora a valószínűsége mint annak,hogy holnap a fejemre esik egy műhold.

21/F

2012. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én vajdasági lány vagyok és nálunk standard az, hogy azt mondjuk b*szd meg, a f*szomat, kapd be, ne sz*rjá', te k*rva. :D A poénkodáshoz tartozik. Mondjuk ezeket a szavakat túlnyomórészt csak akkor használjuk, ha csak lányok vagyunk együtt, különben viselkedünk. :) Valóban nem szép dolog, de... Nem is minden második szavunk valamelyik a felsoroltak közül.
2012. okt. 25. 22:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
van, hogy a poén kedvéért kell a mocsok beszéd, de ha minden 3. szava egy csajnak a fa*szom és a baz*dmeg az elég tré!
2012. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A lány akkor aranyos, ha sokat mosolyog, kedvesen szól a fiúhoz, nem flegmázik, nem tahóskodik, nem magas lóról pofázik. A rendes meg ott kezdődik, hogy nem az anyagiak érdeklik ergo nem a pasi pénztárcájában van a G-pontja.


A plázajáró misspicsäkat meg halomra lődözném :@

2012. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolso, koszi. Mondjuk az, hogy sokat mosolyogjon nem mindig kivitelezheto, de ezek szerintem normalis elvarasok.
2012. okt. 27. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!