Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány kg felesleget néznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kg felesleget néznétek még el a párotoknak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 21:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyit. Szeretem a macis pasikat. Jó, azért halálra ne hízza magát miattam, azt nem venném a lelkemre. :)
2013. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Már most is van rajta egy 20kg felesleg. Így ismertem meg. Nem szeretném ha sokkal többet hízna,max 5kg, de nem is nagyon fog, mert most fogyózni kezdett. :)

Egyébként nem hagynám el emiatt, csak +5kg után szólnék neki.

2013. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy..... azt meg ő is észrevenné, ha az egészsége rovására menne. Nem a külsőségek számitanak...
2013. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
39%
"Néznétek el" ? Ez most komolyan? Te mekkora idióta vagy...
2013. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
4: felvilágosítanál kérlek, hogy miért is?
2013. szept. 10. 21:58
 6/27 anonim ***** válasza:
41%
Mert a kérdésed implikálja, hogy neked bármilyen szinten is tolerálnod kellene a partnered külsejét. Hát nem. A párod úgy néz ki, ahogy ő akar, és ha neked ezt "tolerálnod" kell, vagy ez neked nem tetszik, akkor szakíts vele, mert jobb embert érdemel nálad.
2013. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
úgy látszik, hogy félreértettel. nem vele van a baj, rajtam van felesleg, ezért kérdeztem, hogy mennyi az a súly, ami már nektek sok. tőle nem akarom megkérdezni, úgyis azt mondaná, hogy gyönyörű vagyok, még akkor is, ha nem úgy gondolja.
2013. szept. 10. 22:07
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Jajajaj, akkor bocsánat!

Elnézést, félreértettem a kérdést.

Szóval ha nekem valaki megtetszik, akkor azzal együtt tetszik meg, ahogy kinéz. Ha +20 kilóval úgy, ha vékonyan, akkor úgy. Nyugi :)

2013. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ mindenkitől :)
2013. szept. 10. 22:10
 10/27 anonim ***** válasza:

Ha a felesleg az, hogy az elméleti normál alkathoz képesti plusz, azt nemtom, sose értettem, hogy állapítják meg.

Ha az, hogy az általam az adott párnál tetszetős maximlis zsírmennyiség feletti, azt már kb 5 kilónál nehezményezem, de nem a kiló számít, hanem a kinézet, mivel nincs tömegspektrométer a retinámban. Persze eleve nem "fajulna" eddig a dolog, de ha mégis megtörténik, szívesen segítek megszabadulnia tőle. És ez nem csak külsőség, a viselkedésből is jön, mennyit sportol, mennyire figyel oda magára, mennyire fogadja el, hogy nekem mi tetszik, meg úgy amblokk hogy áll az egész test-témához.


De ez benne van a Felhasználási Feltételeimben, én nem olyan vagyok, hogy akármilyen random tulajdonság megfelel. Természetesen igyekszem én is azt nyújtani, amit elvárok, szeretnék.

2013. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!