Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány kg felesleget néznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kg felesleget néznétek még el a párotoknak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 21:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
a barátom elég magas és általában 85kg de egyszer felszedet pár kg-ot és 97kg lett de még így sem volt kövér egy kis pocija volt ennyi mindehová arányosan hízott most megint 85 kg és ez így jobb de akkor is ugyanúgy szerettem és jó volt a szex.
2013. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Én szeretném, ha én is és a barátnőm is picit visszamennénk ketten oda, ahonnan kiindultunk 6 éve. Akkor sokkal jobban néztünk ki :)

Ezért kirándulunk, egészségesebben eszünk, és sportolunk közösen (tenisz, tollas, kosár, bringa, spinning). Én mellette járok gyurmázni is egy picit. Persze ne érezze tehernek, én intézem neki a programokat, és vele megyek, és jól érezzük magunkat. Nem a TV előtt hízunk, hanem vidáman sportolunk :)


A közös egészség fontos számomra. Mindemellett, ha túl sokat fogyna, nem tetszene. Nem akarom, hogy kényelmetlenül érezze magát, de azt sem, hogy nagyon elhízzunk. Most van rajta 25 kg , rajtam úgy 10 kg felesleg, ebből 7et megpróbálunk mindketten lefaragni. Közös megbeszélés alapján.


Picit sűrűbb lesz az aktív szex számára, én meg élvezkedek majd a látványban. Ez is mozgás! :)

2013. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedéskor válogatós az ember.

Ha kapcsolat közben hízik, akkor már megvan a szerelem, szeretet, így el tudom fogadni...viszont ha már kritikus az elhízás mértéke, akkor muszáj neki szólnom, de az egészsége érdekében. Sok egészségügyi problémát szülhet a túlsúly


17/L

2013. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
-10kg
2013. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Nemtom, sose mértem. Talán 10 kiló?


De ez függ attól, hogy előtte mennyit sportolt, eleve olyannal össze se jövök, aki nem sportol. Aki sportol, az pedig ritkán kerül olyan helyzetbe, hogy indokolatlanul elkezd hízni.

Nyilván ha beteg, eltört valamije, és nem mozoghat, és hízik, akkor nem fogom leszólni érte, nem is várom, hogy tökéletes teste legyen, de én eléggé undorodok attól, ha egy férfinek puha, lagymatag teste van, és nincsen férfias jellege, szóval hosszútávon biztos, hogy zavarna, ha lustaság okozná.


Persze én is teszek a testemért, szóval nem a semmiért cserébe várom ezt el.


22L

2013. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Hány kg? Erre a kérdésre egy számot vársz válasznak?


[link]

2013. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Szóval olyannal nem jössz össze, aki nem sportol?

Érdekes lányzó lehetsz, kiemelkedően intellektuális alkatnak tűnsz, sok szerencsét. :D


Egyébként nem tudom. Nekem mindig is a picit teltebb lánykák jöttek be (nem a kövérek), a párom is kb 168 cm, 70 kiló, és nem csak szerintem gyönyörű. :)

Szerintem nem tudom, attól is függ, hova hízik, meg, hogy ő hogy érzi magát a bőrében. :)

2013. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Ostoba te vagy, kisangyalom, ugyanis a dagadt és a telt között van különbség, férfi létemre tisztában vagyok vele. :)

A barátnőm egyébként lovas kaszkadőr, szóval nem igaz, hogy nem fut le 50 métert... :D

2013. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatot kilóra???? :O
2013. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Bocsi de nem láttam még dagi csajt egyik lóról a másikra átugrani szóval ezt tök nehezen képzelem el. Persze elhiszem , de attól még elég fura. :D

Egyébként meg itt én nem a lányokról beszélek. Nekik nem tisztük formában lenni annyira mint a férfiaknak

2013. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!