Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megváltoztatni az életmódom?

Figyelt kérdés
Az utóbbi éveimet teljesen behálózta egy gond. Méghozzá az önkielégítés gondja. Meg vannak a magam elvei és okai miért nem akarom ezt a dolgot tovább művelni, de az egyik ok, az hogy vonzata van. Nevetségesnek tűnhet, de rengeteg más embernek is hasonló problémája van mint nekem, csak nem mindenki kérdez itt végső mentsvárként. Szóval, az önkielégítésnek köszönhetően, eleinte rászoktam (és a rászokást értsd, már meg sem tudok válni ezektől)a nagyon alapos kézmosásra, de úgy, hogy ilyen 20 másodpercig sebészi bemosakvást végeztem szinte mindig. Aztán jött, hogy ezt, minden kézmosásra átvittem, bárhol voltam. Aztán jöttek, a nem múló szexuális gondolatok, és hogy már az önkielégítésről se tudtam leszokni. De a legrosszabb mégis az, hogy betegesesn taszítani kezdett az ondó maga. Ezt úgy kell érteni, hogy megvoltam, el mentem (már) fürödni is, és takarítottam. Még azon alkalmakkor mikor takarítottam se voltam soha se biztos hogy a munkám 100%-os de állandó félelmem lett, hogy érintkezek ondóval, és bemocskolom magam. Egyszerűen, ma már, nem ülhetek le a székemre se és aztán elmenni mondjuk suliba mert tuti van valahol 1 molekulányi szinten, sőt, az is kizárt hogy az egeremhez vagy billentyűzetemhez nyúljak ha megyek valahova, vagy pedig csak nagyon alapos kézmosással utána. Egyszerűen tönkreteszi az életem az állandó szorongás és félelem az ondótól, hogy bármikor érintkezek vele, bárhol, akár molekulányi szinten. A kérdése(i)m pedig az(ok). Hogyan tudnék megszabadulni az önkielégítéstől és a végtelen félelemtől? Sőt, azok a baktériumok és hasonlók, vajon ugyan úgy ahogy a halott bőrt, a molekulányi spermiumokat és hasonlókat is eltávolítják? Egyszerűen annyira nem vagyok biztos már semmiben, és egy nagyon tudományos, és pontos válasznak, ami tényleg olyan hogy segíthetne nagyon örülnék. És kérek mindenkit, mellőzze az idióta hozzászólásokat, hasonlókat, mert ez, még ha az illető nem is tudja, széles körben probléma, és ha nem hiszi, google a barátja.
2013. szept. 11. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Űr Isten!! Hát ez kemény hallod!!

Menj vele orvoshoz, ez kényszerbetegség, erről segítség nélkül úgysem fogsz leszokni!!

2013. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csinálj napi 1 óra súlyzós edzést. garantálom, hogy nem lesz energiád recskulni folyton. neked is az a bajod, hogy jódógodba nemtudod micsinájj, meg az, hogy hülye vagy. ha annyi agyad nincs, hogy saját magad felfogd, hogy hülyeségeken parázol, akkor meg kérd szakember segítségét.
2013. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az ondó teljesen steril, nincsenek benn baktériumok. Érintkezhetsz vele, akár le is nyelheted, nem lesz tőle semmi bajod.
2013. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze steril, de hogy bárkit teherbe ejtek vele, meg már kereszténységi tisztátalansági alapon is teljesen ellene vagyok. Most egyesek mondhatnák jaj hülyeség hagyjuk már kereszténységet, de most ez van, megoldás kell a problémámra nem pedig kioktatás hogy miben higgyek és miben ne (csak kommentbeli megelőzés).
2013. szept. 11. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
hagyj egy kicsit a kezeden és szokjad :D
2013. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Bárkit teherbe ejthetek"


Ez hülyeség, a testen kívül 20-30 perc alatt elpusztulnak a spermiumok. Szóval ha nem ujjazol meg senkit kézmosás nélkül a következő 20 percben, nem lesz gond.


A kereszténység meg már magát az önkielégítést is bűnnek tartja, szóval nem a g*ci miatt kell aggódni.

2013. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!